sadsad x
asdasd

EyeConnection-UrunListe-UstBanner.jpg (95 KB)

Brooklyn Collection

Renkli bir dünyada rengarenk gözlükler. Esnek saplar, hafif yapı ve daha fazlası Brooklyn Collection’da!

EyeConnection-UrunListe-UstBannerMobil.jpg (97 KB)

Brooklyn

Filtre
ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Güneş gözlüğünde, sıradan tasarımları bir kenara bırakıp fark yaratan seçkin modeller içeren Brooklyn Collection, renkli çerçeveli yuvarlak ve birçok farklı temada güneş gözlüğü modelleri içeren, özel bir kreasyon. Hipster kültürünün çizgisini yansıtan yuvarlak güneş gözlüğü modelleri, Brooklyn Koleksiyonu’nda bir araya geldi ve sizi yansıtacak, özel tasarımlar ile karşınızda.

Tarzınızı ortaya koyan sıra dışı modeller

Yuvarlak çerçeveli gözlükler, sunmuş oldukları şık görüntünün yanı sıra, ifade ettiği tarzdan ötürü tercih ediliyor. İlhamını, New York’un hipster kültürü ile bütünleşmiş semti Brooklyn’den alan bu özel tasarımda, renkli çerçeveli yuvarlak güneş gözlükleri, birbirinden kaliteli ve etkileyici model seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü alırken, yüzlerce markanın birbirine benzeyen, klasikleşmiş modelleri artık ilginizi çekmiyorsa, tüm gözleri üzerinizde toplayacak, etkileyici ve yaratıcı tasarımlar içeren özel güneş gözlüklerini incelemelisiniz.

Güçlü tasarımı ile herkesi etkileyecek kadar kusursuz

Herkesin tercihini değil, kendi tarzını seçeneklerin beğeneceği özel, cool modeller sunan Brooklyn Collection içinde yer alan gözlük modelleri, yalnızca tasarımları ile değil aynı zamanda içerdikleri güçlü özelliklerle de tercih sebebi olacak. Ergonomik bir kullanım sağlamak ve konforu en üst düzeye çıkarmak için özel geliştirilmiş esnek saplara sahip modeller, özel plastik çerçevelere sahip. Zararlı UV güneş ışınlarından koruyan güneş gözlüğü modelleri, polikarbonat camları ile de sağlam yönünü ortaya koyuyor.

Heyecan veren renk seçenekleri

Brooklyn, birbirinden farklı çerçeve ve renk seçenekleri ile, güneş gözlüğü seçiminde hassas olanlar için, etkileyici bir kreasyon. William, William Large, Marlow, Colette gibi model seçenekleri ile birlikte mat bej, mat mor, mat mocha karetta, mat yeşil kamuflaj, mat siyah gibi iddialı renkler sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.