sadsad x
asdasd

Filtre
ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.

Kadın ve Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlükleri, en sevilen aksesuarlardan biri olmasının yanı sıra,  göz sağlığı için de büyük önem taşımakta. En iyi güneş gözlüğü, tarzınızı tamamlamanın yanında, göz sağlığınız için de kaliteli camlara sahip olan gözlük modelleridir. Güneş gözlüğünde UV ışınlarına karşı koruma sağlayan camlar tercih ederken, aynı zamanda polarize gibi yansımaları önleyen camları da dikkatle seçmelisiniz. Eye Connection güneş gözlüğü modelleri ve güneş gözlüğü çeşitliliği ile sizlere birçok seçenek sunuyor. Erkek güneş gözlükleri, kadın güneş gözlükleri ve çocuk güneş gözlükleri tarzınıza, stilinize göre farklı seçenekleri ile şehirde yaşamak için sizleri bekliyor! Güneş gözlüğü çeşitleri arttıkça seçim yapmak zorlaşıyor, bu sebeple güneş gözlüğü modellerinde seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için derledik.

İndirimli Güneş Gözlüğü

 Güneş gözlüğü, sadece tarzınızı tamamlayan şık bir aksesuar değil, aynı zamanda göz sağlığınız için de mutlaka tercih etmeniz gereken olmazsa olmaz bir ürün. Güneş gözlüğü seçimlerinizde, yalnızca gözlük modelleri içinde bir tercih yapmamalı, aynı zamanda gözlüğünüzün güneşin zararlı etkilerinden sizi koruyacak yapıda olmasını dikkate alan bir karar vermelisiniz. UV ışınlarından gözünüzü koruyan özel camlar, göz sağlığınız için önemli olurken, polarize gibi farklı tipte camların ise avantajları mevcut. Güneş gözlüğü modeli seçiminde dikkat etmeniz gerekenler, gözlük modeli seçiminde bilinmesi gerekenleri sıraladık.

En İyi Güneş Gözlüğü Markaları

Güneş gözlüğü gözleri zararlı ışınlardan koruyan, aynı zamanda tarzı tamamlayan en önemli parçalardan biri. Peki güneş gözlüğü seçerken, güneş gözlüğü modelleri arasında seçim yapmak neden bu kadar zor? Eye Connection olarak güneş gözlükleri seçiminizi nasıl yapacağınızı basit bir şekilde anlatmak istiyoruz. Güneş gözlüğü seçerken iki aşamada karar verebilirsiniz. Bunlardan biri gözlük çerçevesi, bir diğeri ise cam özellikleri. Güneş gözlükleri metal, kemik, TR90 gibi farklı çerçevelerden olabilir. Güneş gözlüğü modeli seçerken yüz tipinize ve çerçeve özelliğine göre bu aşamayı tamamlayabilirsiniz. Bir diğer aşama ise gözlük camının özelliği.  Güneş gözlüğünün modeli kadar, camı da önem taşımakta. Bu sebeple gözlük camının polarize olması, UV, UVA, UVB ışınlarına karşı gözünüzü koruyacak yapıda olmasına dikkat ederek karar verebilirsiniz.

Retro Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünü, bir aksesuardan ziyade dört mevsim kullanan ve gözlerini zararlı ışınlardan korurken, aynı zamanda tarzını tamamlamayı da seven kişiler için, en zor konulardan bir tanesi güneş gözlüğü modeli seçimidir. Güneş gözlüğü seçiminde, cam ve çerçeve modeli seçimini iki ayrı aşamada yapabilirsiniz. Gözlüğünüz metal, kemik ya da farklı bir gözlük çerçevesi modelinde olabilir. İkinci aşamada ise gözlük camının polarize olması, UV, UVA, UVB ışınlarına karşı gözünüzü koruyacak yapıda olmasına göre değişen cam seçenekleri yer alıyor. Gözlüğün yüzünüze uygunluğu da alacağınız gözlükte dikkat etmeniz gereken noktalar içinde.

Güneş Gözlüğü Fiyatları

 En İyi Güneş Gözlükleri Modelleri

Güneş gözlüğü modelleri her sene yeni trend ve yeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Güneş gözlükleri hem göz sağlığı hem de tarzı tamamlayan bir parça olarak vazgeçilmez yerini dört mevsim koruyor. Güneş gözlüğü modellerinde vazgeçilmez çerçeveler klasik kemik gözlükler, kedi gözü gözlükler, Retro ve pilot model gözlükler oluyor. Renkli güneş gözlükleri ve aynalı camlı güneş gözlükleri ise her mevsim tarzınıza renk katıyor.. Kadın güneş gözlükleri, erkek güneş gözlükleri ve çocuk güneş gözlüklerini keşfetmek için web sitemizde bir gezintiye çıkmaya ne dersin?

Trend güneş gözlüğü modelleri içinde, günümüzde en çok tercih edilenler klasik kemik çerçeveli gözlükler, kedi gözü gözlükler, pilot model gözlükler, retro gözlükler yer alıyor. Bunun yanı sıra, yuvarlak çerçeve gözlükler de modası asla geçmeyen güneş gözlüğü seçenekleri içinde yer alıyor. Renkli camlı güneş gözlükleri, siyah ton ağırlıklı güneş gözlükleri, erkek ve kadınlar için farklı tarzlar sunan ya da unisex güneş gözlükleri, seçim yapmadan önce inceleyebileceğiniz gözlük modelleri arasında yer alıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

 İndirimli Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlükleri, uzun ömürlü tercih edilmesi gereken, yüz tipine uygunluğu kadar göz sağlığı için de önemli olan bir ürün. Bu sebeple güneş gözlükleri fiyatları da değişkenlik göstermekte. Güneş gözlüğü seçerken, gözlük çerçevesi, gözlük camı gibi birçok kriter güneş gözlüğü fiyatlarını etkilemekte. Uzun yıllar, sorun yaşamadan kullanacağınız kaliteli camlı güneş gözlükleri için belirli bir bütçe ayırmanız gerekmekte. Size uygun güneş gözlüğü modellerini sıralarken filtreleme yapabilir, kendi bütçenize uygun güneş gözlüğü fiyatları ile modelleri kıyaslayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki, satın alacağınız güneş gözlüğünün çerçeve kalitesi ve cam özellikleri, fiyatından daha önemli unsurlardır.

 Güneş gözlüğü satın alırken, uzun bir süre sorun yaşamadan, keyifli bir şekilde gözlüğü kullanabilmek, herkesin istediği bir şeydir. Uzun yıllar boyu sorunsuz kullanılan kaliteli bir güneş gözlüğü için ise, makul aralıkta bir bütçe belirlemeniz gerekiyor. Güneş gözlüğü markalarına göre değişen bütçe aralıkları, bir gözlükten beklentileriniz doğrultusunda oluşmaktadır. Unutmayın ki, güneş gözlüğü modelleri içinde arama yaparken ve en uygun güneş gözlüğü fiyatları araştırması yaparken, önceliğinizin fiyat değil, gözlük markasının modellerinin, uzun yıllar ve sorunsuz şekilde kullanımı olması gerektiğidir.

Güneş Gözlüğü Modelleri

İyi Bir Güneş Gözlüğü Nasıl Olmalıdır? 

İyi bir güneş gözlüğü sahibi olmanın yolu, estetiği ve sağlığı bir arada sunan güneş gözlüklerinden geçiyor. En sevilen aksesuarlardan olan güneş gözlükleri sadece tasarım anlamında değil, kalite anlamında da tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve göz sağlığınızı korumak için özel olarak tasarlanıyor. Güneş gözlüğünü seçerken sizin için sunduğu görselliğin yanı sıra, camın ve çerçevenin kalitesine göre seçim yapmak, iyi bir güneş gözlüğü sahibi olmanızı sağlıyor. Kaliteli güneş gözlüğü dendiğinde ise akla UV ışınlarına karşı gözünüzü koruyan, yansımaları önleyen ve iyi bir görüş olanağı sunan camlar geliyor. Eye Connection; kadın güneş gözlüğüerkek güneş gözlüğü ve çocuk güneş gözlüğü kategorisindeki zengin ürün çeşitliliği ile hem estetik hem de göz sağlığını koruma anlamında birçok seçenek sunuyor. 

İyi bir güneş gözlüğü seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında ilk olarak göz sağlığı koruması geliyor. Güneş gözlüğünüzü seçerken %100 UV korumalı güneş gözlüğü seçmek, gözlerinizi zararlı ışınlardan korumanızı sağlıyor. UV korumalı gözlük seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında ise Avrupa standartlarına uygun CE sertifikasına sahip gözlükleri tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca sürekli kullandığınız teknolojik ürünlerin yaydığı mavi-mor ışıktan korunmak için de mavi ışık filtreli gözlük kullanmanız öneriliyor. Bu ışınları filtreleyen mavi ışık korumalı gözlük kullanmak, sizi göz hastalıklarından koruyor ve günlük hayatınızda daha iyi bir görüntü kalitesine ulaşmanızı sağlıyor. Mavi ışık gözlüğüUV korumalı gözlük gibi birçok kaliteli gözlüğü Eye Connection’da bulabilirsiniz. 

Orjinal Güneş Gözlüğü

Kaliteli ve Güvenilir Güneş Gözlüğü Modelleri 

 Birçok güneş gözlüğü modeli arasında sizin için en doğru olan güneş gözlüğünü seçmek zor olabiliyor. Güneş gözlüğünü seçerken yüz şeklinize, göz ve saç renginize göre seçim yapmak sizi doğru güneş gözlüğüne bir adım daha yaklaştırıyor. Kemik güneş gözlüğü, pilot model güneş gözlükleri, kedi gözü gözlükler, retro model gözlükler arasında en uygununu bulmak için yüz şeklinizle orantılı olan, yüzünüzü kapatmayan ve yüz şeklinize tam oturan modelleri seçmelisiniz. En popüler güneş gözlüğü modelleri arasında kaybolmamak ve doğru seçimi yapmak için Eye Connection web sitesindeki güneş gözlüğü modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. 

Gözlük modası her geçen gün değişiyor. Yeni renkler, çerçeveler arasında sizi en mutlu edecek modeli bulmak için modası geçmeyen bir güneş gözlüğü tercih etmelisiniz. Göz ve saç renginiz size bu konuda bir rehber niteliğinde yardımcı olacaktır. Göz renginizi geri planda bırakmayan, saç renginiz ile zıtlık oluşturmayan güneş gözlükleri ile siz de gözlük trendlerine uygun bir güneş gözlüğü sahibi olabilirsiniz. Kare güneş gözlüğüdikdörtgen güneş gözlüğü ve birçok farklı tarzdaki güneş gözlüğü Eye Connection’da sizi bekliyor. 

Oval Güneş Gözlüğü

Birçok farklı model ve fiyat seçeneğinin yanında, doğru ve güvenilir güneş gözlüğü bulmak oldukça zor. Bilinen, güvenilir markaları tercih ederek güneş gözlüğü seçiminde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Online alışveriş trendinin yüksek olduğu günümüzde, binlerce seçeneğin arasında en çok satan güneş gözlükleri modellerini Eye Connection’da bulabilirsiniz. 

Güvenilir bir güneş gözlüğü almak için güvenilir bir yerden alışveriş yapmanız gerekir. Eye Connection üzerinden yaptığınız tüm ödemeleriniz, %100 güvence altındadır. Ödemeler sayfamız PCI DSS ile uyumludur ve kişisel bilgileriniz SSL encryption ile koruma altındadır. Ödeme adımında dilediğiniz ödeme yöntemini seçebilir, güvenli ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. 

En İyi Güneş Gözlüğü Modelleri Eyeconnection'da 

Hem göz renginize, hem de saç ve ten renginize uygun güneş gözlüğünü Eye Connection’da bulabilirsiniz! Kadın güneş gözlüğüerkek güneş gözlüğükız çocuk güneş gözlüğü ve erkek çocuk güneş gözlüğü gibi tüm kategorilerde modern tasarımlara sahip dikkat çekici güneş gözlükleri Eye Connection’da sizi bekliyor. 

Unisex Güneş Gözlüğü

Güvenilir Orjinal Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, göz sağlığını korumada önemli bir etkiye sahiptir. Göz sağlığı üzerinde önemli bir etkiye sahip olan güneş gözlükleri aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılabilir. Bu sebeple güneş gözlüğü seçimi özenle yapılmalıdır. Güneş gözlüğü seçimi yaparken uzman görüşü, göz sağlığını destekleyici yapıya sahip olması ve yüz şekli ile uyum sağlamasına dikkat edilmelidir. Güneş gözlükleri, hemen her mevsim kullanılmaya uygun aksesuarlar arasında yer alır. En çok satan güneş gözlükleri, dayanıklı ve koruyucu yapıları sebebi ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Göz üzerinde kullanılması sebebi ile güneş gözlükleri özenle seçilmelidir. Gün içinde ekran süresi fazla olan kullanıcılar mavi ışık gözlüğü seçeneklerini tercih edebilirler. Yüz şeklinize uygun ve göz sağlığını koruyucu etkiye sahip olan çocuk, kadın ve erkek güneş gözlüğü seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Her Tarza Uygun Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Güneş gözlükleri, gözlük modası ile orantılı olarak kullanıcılar için çeşitlendirilir. Kadın güneş gözlüğü, erkek güneş gözlüğü ve çocuk güneş gözlüğü çeşitleri, hemen her stile uyum sağlayan seçeneklere sahiptir. Güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarına karşı göz koruyucu özellik sağlar. Bu sebeple güneş gözlüklerinin her mevsim kullanılması oldukça önemlidir. Güneş gözlükleri, farklı yüz şekillerine sahip kullanıcılar için farklı geometrik şekillerde, çerçeve renklerinde ve boyutlarda üretilir. En popüler güneş gözlüğü modelleri, farklı geometrik şekillere ve çerçevelere sahiptir. Kullanıcılar kendi yüz şekillerine, ve boyutlarına en uygun güneş gözlüğü modelini kolaylıkla seçebilirler. Kaliteli güneş gözlüğü, aksesuar olarak tamamlayıcı bir görüntü oluşturmanın yanı sıra, göz sağlığını koruma noktasında da etkili sonuçlar gösterir. %100 UV korumalı güneş gözlüğü, UV ışınlarının göz sağlığına verebileceği zararların önüne geçer. Çocuk güneş gözlüğü modellerinde de göz sağlığını koruyucu etkiye sahip olmasına ve yüz şekline uygun olmasına dikkat etmek gerekir. Kız çocuk güneş gözlüğü modelleri, sağlığına ve çocukların yüz şekillerine uygun özelliklerdedir. Mavi ışık filtreli gözlük modelleri, çocuk güneş gözlüklerinde de tercih edilebilir. Erkek çocuk güneş gözlüğü modelleri de göz sağlığını destekleyici etkiye sahiptir. Güvenilir güneş gözlüğü modelleri arasından hemen her yaş grubuna uygun gözlük bulmak mümkündür.

Kemik Güneş Gözlüğü

Güneş Gözlüğü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış görünüşe önemli ölçüde tamamlayıcılık sağlayan ve göz sağlığını koruma noktasında etkili olan güneş gözlükleri için seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Güneş gözlüğü modelleri, hemen her beklentiye cevap verecek model çeşitliliğine sahiptir. Öncelikle güneş gözlüklerinin güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruyucu özelliğe sahip olup olmadığına dikkat etmek gerekir. UV korumalı gözlük, UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı gözü korur. Bunun yanı sıra mavi ışık korumalı gözlük modelleri de göz sağlığını korumayı önceler. Televizyon, telefon ve bilgisayar karşısında uzun süre vakit geçirmek, bu ekranlarda bulunan ışıklar sebebi ile göz sağlığına zarar verebilir. Ekran ışığı olarak bilinen mavi ışığa karşı koruma sağlayan gözlükler, tercih edilen modeller arasında yer alır. Güneş gözlüğü seçimi yaparken göz sağlığını koruyucu özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların yüz şekline uyum sağlayan gözlükleri tercih etmeleri de oldukça önemlidir. Farklı geometrik şekillere ve boyutlara sahip gözlük seçenekleri bulunur. Kare güneş gözlüğü, yuvarlak yüz hatlarına sahip kullanıcılar için şık bir görünüm sağlar. Geniş yüz hatlarına sahip kullanıcılar tarafından dikdörtgen güneş gözlüğü modelleri de tercih edilebilir. Kullanıcılar, kullanım rahatlığına sahip olan kemik güneş gözlüğü seçenekleri arasından yüz şekillerine en uygun olan modeli tercih edebilirler.

En İyi Güneş Gözlüğü

Şık ve Kaliteli Güneş Gözlüğü Seçenekleri 

Eyeconnection olarak sağlıklı, yüksek kalitede ve çok şık güneş gözlüğü modelleri tasarlıyoruz. Stilinize zenginlik katacak mükemmel tasarımları, uygun fiyat olanaklarıyla modellerimiz arasında bulabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir güneş gözlüğü satın alırken havalı tarzın keyfini de çıkarırsınız. UV korumasıyla, malzeme seçimiyle ve tüm detaylarıyla kusursuz kaliteyi ortaya koyan trend güneş gözlüğü modellerini nasıl uygun fiyatla alırım diyorsanız Eyeconnection dünyasını keşfetmelisiniz. Biz tüketiciyle aramızdaki tüm engelleri ortadan kaldırarak yüksek kalite güneş gözlüğünü tam aradığınız fiyatlarla sunuyoruz. Tasarım ve üretimden direkt size ulaştırdığımız gözlük modelleriyle lüks tasarım keyfini ekonomik şekilde yaşarsınız. %100 uv korumalı güneş gözlüğü çeşitlerimiz sağlıklı seçim yaparken şık stiller oluşturmanızı sağlar. Bütçe dostu fiyatlara ek indirimlerle orijinal güneş gözlüğü alternatiflerini sitemizde geniş ürün seçenekleri ve indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü, kadın güneş gözlüğü veya çocuk güneş gözlüğü çeşitlerimizin hepsi yüksek kalitede, sağlıklı standartlar sunar. Aynı zamanda zamana meydan okuyan özgün stilleriyle tarzını ortaya koyan tasarımlardır. Yüksek kalitede, güvenilir ve çok tarz modelleri sitemizden indirimli fiyat olanaklarıyla güvenle satın alabilirsiniz.  

İndirimli Güneş Gözlükleri

Mükemmel Tasarıma Sahip Trend Güneş Gözlüğü Modelleri 

Güneş ışınlarından gözlerinizi tam olarak koruyan, hafif ve dayanıklı modellerimiz etkileyici tasarımlara sahiptir. En trend güneş gözlüklerini koleksiyonlarımızda bulabilir, imajınızı güçlendirecek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Klasiklerden modern tasarımlara kadar her tarzı modellerimiz arasında görürsünüz. Sitemizde size sunduğumuz en iyi güneş gözlüğü modelleri arasından seçim yaparken kusursuz kaliteden emin olursunuz. Ekonomik güneş gözlüğü fiyatları ile memnun kalacağınız trend tasarımlara sahip olmak bizimle çok kolaydır. Özgün tasarımlarımız arasında çerçeve şekli ve cam rengi olarak oldukça etkileyici seçenekler bulunur. Örneğin; cat eye güneş gözlüğü arıyorsanız Stardust, Eclise gibi tasarımlarımıza göz atabilirsiniz ya da yuvarlak güneş gözlüğü istiyorsanız Alfie, Benjamin, Willam Bio, Smith gibi modellerimize bakabilirsiniz. Kare güneş gözlüğü almak istiyorsanız da Phantom, Todd, Tom, Roy, Cosmonot modellerimiz harika seçeneklerdir. Oval güneş gözlüğü tercih edeceksiniz Spicelife, Audrey gibi modelleri değerlendirebilirsiniz. İndirim olanaklarından yararlanarak trend kadın ve erkek gözlüğü modellerine sahip olabilirsiniz. Renkli, sportif tasarımlarla keyifli kombinler yapabilirsiniz. Havacı güneş gözlüğü stili gibi klasik stilleri de değerlendirebilirsiniz. Sitemizde güvenilir güneş gözlüğü seçeneklerinden alırken imajınızı güçlendirecek tasarımları tercih edebilirsiniz. Her zaman bütçenize uyacak fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. 

Kaliteli Güneş Gözlüğü Markaları

UV Korumalı Güneş Gözlüğü Çeşitlerinde Havalı Stiller 

Sağlıklı güneş gözlüğü seçimi yaparken cool ve havalı görünmek istiyorsanız kusursuz kalitede ürettiğimiz modeller beklentilerinizi karşılar. %100 UV korumalı güneş gözlüğü çeşitlerimiz birbirinden havalı stiller sunar. William, Todd, Spacedisco, Sipecabird, Galileo, Burn veya Soho gibi koleksiyonlarımızda klasik stillerin çağdaş yorumlarını bulursunuz. Yüz tipinize ve oluşturmak istediğiniz imaja göre seçim yapabileceğiniz geniş bir model yelpazemiz vardır. Polarize güneş gözlüğü tercihi yaparak günlük hayatı kolaylaştırabilir ve göz sağlığınızı da koruyabilirsiniz. William serisi, Barbarossa, Todd, Smith, Benjamin polarize seçeneklerimiz arasında yer alan modellerdir. Aynalı güneş gözlüğü tercih etmek isterseniz Nasakid, Aurora veya Spacedisco gibi modellere göz atmanızda fayda vardır. UV korumalı güneş gözlüğü modellerini tercih ederken trend stillerle etkileyici bir imaj oluşturabilirsiniz. Yüksek kalite ve şık güneş gözlüğünde indirimli fiyatları yakalamak için sitemiz takip edebilirsiniz. Etkileyici görünmek için daha sofistike tasarımları tercih edebilirsiniz. Müşteri dostu fiyatlarla yüksek kalitede, havalı güneş gözlüğü seçeneklerini her zaman bizden satın alabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Güneş Gözlüğü

Kusursuz Kalitede Uygun Fiyatlı Güneş Gözlüğü Seçenekleri 

Ulaşılması imkansız görünen fiyatlarla değil bütçe dostu fiyatlarla, yüksek kalitede, çok şık güneş gözlükleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı güneş gözlüğü alırken hem tasarım hem de kalite olarak memnun kalacağınız seçimler yapabilirsiniz. Zamansız tasarımlarla uzun yıllar modası geçmeden kullanabileceğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Güneş gözlüğü fiyatları nasıl bu kadar pahalı oluyor diye merak ediyorsanız sorunu size söyleyelim. Sorun üretim ve tasarımdan sonra araya birçok masrafın girmesinden kaynaklanır. Biz bu masrafları ortadan kaldırarak yüksek kalitede özel tasarım orijinal güneş gözlükleri sunuyoruz. İndirimli güneş gözlüğü modelleri ile uzun seneler kullanabileceğiniz yüksek kalitede seçeneklere sahip olabilirsiniz. En iyi güneş gözlüğü modelleri yüksek UV koruması, sağlıklı malzeme, dayanıklılık ve tasarım şıklığını bir arada sunan modellerdir. Bu modelleri sitemizde bulabilir ve uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Tarzıyla imajınızı güçlendirecek, kaliteli, güvenilir güneş gözlüklerini ekonomik fiyatlarla sunan Eyeconnection farkını siz de bizimle yaşayabilirsiniz. Herkes için kaliteli gözlük üreten marka olarak fiyat-performans açısından memnun kalmanızı sağlıyoruz. 

Yeni Model Güneş Gözlükleri

En Moda Güneş Gözlüğü Modelleri

Modern ve şık görünen kombinlerin vazgeçilmez parçası güneş gözlükleridir. Her mevsim rahatlıkla kullanılan moda güneş gözlüğü seçenekleri, her zevke hitap eder. Klasik veya sportif tarzı benimseyenler için trend güneş gözlüğü modelleri bulunur. Yuvarlak, oval, kare, cat eye ve renkli güneş gözlükleri arasından yapacağınız seçimlerle aksesuarlarınızı en iyi şekilde kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarında gözlerinizi güneşten korumak ve stilinizi tamamlamak için kaliteli bir güneş gözlüğü seçmeniz gerekir. En iyi güneş gözlüğü seçenekleri arasından tercih yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir.

Güneş Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Her yüz tipi farklıdır. Kalp, yuvarlak, oval ve kare yüz tipleri için güneş gözlüğü modelleri çeşitlilik gösterir. Kendi yüzünüzü iyi tanımalı ve doğru modelleri kullanmalısınız.
  • Dar ve ince yüz hatlarına sahip kişiler çok büyük ebatlarda sunulan güneş gözlükleri yerine daha küçük modelleri tercih edebilir. Cat eye gözlük modelleri, yüz hatlarını yukarı çekmek için ideal bir seçim olur.
  • Ten renginize ve kullanım alışkanlığınıza uygun olan camları değerlendirebilirsiniz. Bronz tenler, neon renklerde sunulan güneş gözlükleri ile bohem bir stil yaratabilir.
  • Güneş gözlüğünün kaliteli malzemeden üretilmiş olması göz sağlığınız için önemlidir. UV ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlayan cam seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
  • Güneş gözlüğünü kullanırken ve saklarken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Kullanmadığınız zamanlarda özel kutusunda veya kılıfında saklamanız çizilmeleri önler. Temizleme işlemi için akan suyun altında hafif bir sabun ile gözlüğü yıkayabilirsiniz.
  • Kaliteli bir güneş gözlüğü test etmenin en kolay yolu, dikey bir çizgiye odaklanmaktır. Numarasız güneş gözlüklerinde hareket ettiğiniz zaman dikey çizgide kırılmalar olmaması gerekir.
  • Sahte güneş gözlükleri gözlerinizin sağlığı için çok tehlikelidir. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlamadığı gibi yarattığı gölge nedeniyle gözün doğal koruma oluşturmasını önler. Bu nedenle güneş gözlüğü seçerken çok dikkat etmek gerekir.

Her sezonun trendleri arasında bulunan klasik tasarıma sahip erkek güneş gözlüğü modelleri, kombinlerde kurtarıcı rol oynar. Günlük yaşamda ve özel davet etkinliklerinde cool bir görünüm oluşturmak için klasik çizgilere sahip güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz mevsiminde, sahil kenarlarında ve arkadaş etkinliklerinde sportif bir görünüm oluşturmak için yuvarlak hatlara sahip renkli güneş gözlüklerini kullanabilirsiniz. Şort, eşofman, jean, tişört, trençkot, ceket, gömlek gibi kıyafetlerle uyumlu olan gözlükleri her ortamda değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir güneş gözlüğü modelleri ile hem gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilir hem de stilinizde özgün dokunuşlar yaratabilirsiniz. Her sezon trend olan cat eye gözlük modelleri, özellikle kadınların sık kullandığı seçenekler arasında bulunur. İkonik bir stil oluşturmak için İspanyol paça pantolonlar ile kenarları sivri kesim olan güneş gözlüklerini kombinleyebilirsiniz. Zarif ve modern çizgilerle her zevke hitap eden kadın güneş gözlüğü çeşitleri, geniş renk alternatifine sahip çerçeve özellikleriyle ön plana çıkar. Koyu, açık ve şeffaf desenlerle süslenen güneş gözlüğü çerçevelerinden tarzınıza en uygun olanı kullanabilirsiniz.

Güneş gözlüğü kullanırken bakım ve temizleme işlemlerine dikkat etmeniz gerekir. Gözlük temizleme kiti, içerdiği özel solüsyonu sayesinde hijyenik bir kullanım sunar. Gözlüğünüzü kişiselleştirmek için farklı renklerle hazırlanan gözlük ipi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Benzersiz tasarıma ve işlevsel kullanıma sahip olan gözlük aksesuarlarıyla güneş gözlüğünüzü kendinize has bir stile dönüştürebilirsiniz. Eye Connection, indirimli güneş gözlüğü seçenekleriyle her bütçeye uygun alternatifler sunar. Siz de kendi yüz hatlarınıza ve stilinize en uygun olan modeli hemen satın alabilir, yazın enerjisini kombinlerinize taşıyabilirsiniz.

 

En İyi Güneş Gözlüğü Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Yılın her mevsimi gözlerini güneşten korumak için güneş gözlüğü kullanabilirsin. Yaz aylarında parlak güneş ışığına karşı genellikle koyu renkler tercih edilirken kış aylarında bulutlu havalarda açık renk kullanılır. Giydiğin her kıyafete göre uygun bir güneş gözlüğü istiyorsan ya da olması gerektiği gibi mevsime özel renkler tercih ediyorsan indirim senin için önemlidir. Kaliteli bir güneş gözlüğünden beklenen ve uzmanların da önerdiği koruma becerisini sağlayan bir ürün bütçeye de dost olmalıdır. Bütçene uygun birden fazla gözlüğü en avantajlı şekilde satın alabileceğin yollar vardır.

Erkek güneş gözlüğü modelleri genellikle maskülen havayı vurgularken bohem ve spor stile uygun tasarımlar da bulabilirsin. Yaz ve kış aylarında kullanacağın çoğu kıyafetine uyumlu birer model ile güneş gözlüğü ihtiyacını karşılarsın. Kadın güneş gözlüğü modelleri ise erkek gözlüklerinden daha fazla renk ve biçime sahiptir. Kadın modasının çok yönlülüğü ve sürekli değişen trendler nedeniyle iki ürün yetmeyebilir.  Kıyafetlerine ve modaya uyumlu birçok kaliteli güneş gözlüğü modeline sahip olmak istiyorsan indirimler tam sana göre.

Çocuk güneş gözlüğü ise genellikle birkaç senede bir değiştirilmesi gereken bir üründür. Çocukların hızlı büyümesi, yüz hatlarının değişimi ve bazen gözlüklerini kaybetmeleri veya kırmaları gibi durumlar, yeni bir güneş gözlüğüne ihtiyaç duymalarına neden olabilir.

Güneş Gözlüğü Çeşitleri Nasıl Fiyatlandırılır?

Güneşten koruyucu güneş gözlüğü tasarımları farklı kalite, biçim ve özelliklere sahiptir. Bir ürünün fiyatını belirleyen birçok farklı etken vardır. En kaliteli ve iyi güneş gözlüğünü indirimli almak için önce fiyatlandırma sistemini öğrenebilirsin. Bildiklerin sana seçiminde yarar sağlayacaktır.

Erkek ve kadın güneş gözlüğü değeri belirlenirken öncelikle kullanılan materyaller dikkate alınır. Cam çeşidi, çerçeve materyali, koruma derecesi ve ekstra özellikler öne çıkar. Mineral, organik, polikarbon ve film gibi farklı cam çeşitlerinin özellikleri de değişkendir. Camların üzerine yapılan kaplamalar da fiyatlandırmaya etki eder. Polarize, anti-reflektif ve ayna kaplama farklı cam türlerine uygulanarak gözlüğe ekstra fonksiyonlar kazandırır. Örneğin, polarize güneş gözlüğü kaplaması parlama azaltırken anti-reflektif kaplama ışığı bloke eder. Aynı şekilde kemik, plastik ve metal gibi farklı materyallerden üretilen çerçevede kullanılan malzeme, miktarı ve boyama da fiyatta etkilidir.

Kadın ve erkek güneş gözlüğü fiyatına etki eden diğer unsur da kalitedir. Aynı malzemeye sahip iki ürünün fiyatı farklı ise kullanılan materyal ya da ürün kalitesinde değişim vardır. Aynı işlevi görürler ama başarı oranları malzeme kalitesine göre artar ya da azalır. Çocuk güneş gözlüğü modelleri özellikle hassas ciltlere temas edeceği için alerjen olmaması için özel boyalar ya da malzemeler ile üretilebilir. Kullanılan materyalin fiyata etkisi burada da görülür. En iyi güneş gözlüğü her zaman en yüksek fiyatlı değil, bazen senin beklentini en çok karşılayandır. İndirimli güneş gözlüğü seçiminde güvenilirlik göz önüne alınmalıdır.

İndirim ve kampanyalardan yararlanarak en moda güneş gözlüklerini bütçene dost fiyatlara sahip olabilir, bir yerine birkaç ürüne kolaylıkla sahip olabilirsin. Bohem ve spor görüntü için retro tarzın vazgeçilmezi yuvarlak güneş gözlüğü idealdir. Geometrik güneş gözlüklerini seviyorsan çok kenarlı ve renkli modeller hem yaz hem de kış aylarında stilini tamamlar. Açık havada spor yaparken ya da araba kullanırken şıklığından ödün vermek istemiyor ve işine yarar bir ürün arıyorsan aynalı güneş gözlüğü fonksiyonelliği ile aradıklarını sunar.

Yüksek UV koruması, parlama engelleme ve ışık emiciliği gibi özellikleri olan modeller arasından en iyisini en uygun fiyata almanın yolu Eye Connection’dan geçer. En iyiyi en uygun fiyata almak için aradıklarını Eye Connection’da bulabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.