sadsad x
asdasd
EyeConnection-UrunListe-Hikayemiz.jpg (97 KB)


“Eye Connection” en kaliteli materyallerle üretilmiş, çarpıcı güneş gözlüklerini devrimsel fiyatlarla sunan bir yaşam tarzı markasıdır. Her bir "Eye Connection", tarzınızın vazgeçilmez tamamlayıcı parçası olarak kişiliğinizi yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Klasik ve Vintage akımlarından ilham alan "Eye Connection" koleksiyonları her ruh haline ve her yüz tipine uyacak modellerden oluşur.

Güneş gözlüğü kişisel stilimizi ve moda anlayışımızı en çok yansıtan moda aksesuarlarından biridir. Özellikle kaliteli optik dükkanlarında satılan değişik renk ve modellerdeki gözlükler bizi birden çok gözlüğe sahip olmaya davet ediyor. Ama iştah açan bu gözlükler ateş pahası olduğundan pek çok tüketici için ulaşılması imkansız ürünler haline geliyor. Peki ama neden? Çünkü dünyada gözlük piyasasının büyük çoğunluğu birkaç uluslararası firmanın kontrolü altında.

Dünyaca ünlü moda markaları, kendi gözlüklerini ne tasarlıyorlar ne de üretiyorlar. Markalarının telif haklarını, onlar adına herşeyi yapan uluslararası gözlük şirketlerine satıyorlar. Bu şirketler ise ünlü markaların ismi altında tasarladıkları ve ürettikleri bu ürünleri optik mağazalarına astronomik fiyatlara satıyorlar; ve karşılığında marka ve logo kullanımı için moda evlerine telif hakkı ödüyorlar. Bunun üstüne de optik mağazaları kendi marjlarını ekleyerek fiyatlari 3’e veya 4’e katlayarak satıyorlar. Bize bu sistem çok mantıklı gelmiyor, çünkü ucu siz tüketicilerimizin cüzdanına dokunuyor.

Biz bilinçli tüketicilere, zamansız gözlük tasarımlarını, kaliteden hiçbir ödün vermeden devrimsel fiyatlarla getirmek istedik. Pahalı markaların ekstra para aldıkları bir takım ürün özelliklerini biz tüketicilerimize ücretsiz olarak veriyoruz. Peki ama bu nasıl mümkün oluyor diye soruyor olabilirsiniz? Cevap çok basit. Çerçeve ve gözlük camı kalitesiyle gurur duyduğumuz ürünlerimizin daha uygun fiyatlı olmasının tek sebebi, gereksiz aracıları elimine ettiğimiz bir iş modelimizin olması.


NASIL BAŞARIYORUZ?business-model_tr.png (60 KB)

BİZ İKİ AÇIDAN ÇOK FARKLIYIZ:

Kendi dizaynlarımızı yaratıyoruz: Biz bağımsız çalışan girişimcileriz. Piyasayı kontrol eden ve fiyatları suni olarak çok yüksek tutan lisans firmalarıyla çalışmıyoruz. Kendi tasarımlarımızı ürettirmekten gurur duyuyor, ve güneş gözlüklerimizi kabul edilemez fiyatlara satmayı kesinlikle reddediyoruz.

Biz tüketicilerimize direkt satış yapabiliyoruz: Online satış platformumuz fiyatların suni olarak şişmesine yol açan aracıları ve lisans ödemelerini ortadan kaldırabilmemizi sağlıyor. Tasarruf ettiğimiz bu parayı siz tüketicilerimize uygun fiyat olarak yansıtabilmekten büyük bir heyecan duyuyoruz.

Bu yüzden, yüksek kaliteli güneş gözlüklerimizi, en iyi üreticilerden alıp, direkt tüketicilerimize en uygun fiyatlarla satabiliyoruz. Üreticilerimiz aynı zamanda dünyanın en büyük moda markalarının gözlüklerini üretiyorlar. Kazanan kim? Tabiiki kaliteyi ve zamansız tasarımları uygun fiyata almak isteyen tüketiciler.

Sizinle şahsen tanışmayı çok isteriz. Vaktiniz olduğunda, İstanbul Teşvikiye / Suadiye / Bahariye, İzmir Alsancak mağazalarımızdan birine uğrayıp koleksiyonlarımıza bir göz atın.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.