sadsad x
asdasd

EyeConnection-UrunListe-UstBanner.jpg (95 KB)

Çocuk

Şehrin renkli çocukları Eye Connection güneş gözlüğü takar!

EyeConnection-UrunListe-UstBannerMobil.jpg (97 KB)

Çocuk

Filtre
ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Güneş gözlüğü, gözümüzün maruz kaldığı zararlı güneş ışınlarına karşı koruyan bir aksesuar. Güneş gözlükleri bundan dolayı, yetişkinler tarafından kullanıldığı gibi, çocuklar tarafından da kullanılmaktadır. Özellikle yaz günlerinde dışarıda çok fazla vakit geçiren çocukların gözleri, güneşin zararlı ışınlarından etkilenebilir. Bundan dolayı, kaliteli bir cama sahip bir güneş gözlüğü ile bu risk ortadan kaldırılabilir.

Çocuk güneş gözlüğü modelleri

Camları standart bir kaliteye sahip ve güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sunan çocuk güneş gözlüklerinde, çerçeve tasarımı ve desen çeşitlerine göre birçok farklı model var. Çocuk güneş gözlüğü modelleri içinde yer alan William Kids kreasyonu, çocukların seveceği renk tonlarında, şık bir görüntü ve ergonomik bir kullanım sunuyor. Çocuk güneş gözlüklerini, çocukların kısa vadeli bir şekilde kullanıp atacağı bir obje değil, yaz günlerinde olmazsa olmaz bir aksesuar olarak görüyorsanız, uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanılabilecek kaliteli güneş gözlüğü seçenekleri sunuyoruz. Çocukların seveceği mint yeşili, turuncu, kırmızı, mocha karetta gibi özel renkler içeren çocuk güneş gözlükleri, sağlam çerçevesi ve çocukların yüz hattına uygun özel tasarımı ile öne çıkıyor.

Çocuk güneş gözlüğü fiyatları

Her yaştan çocuğun severek kullanacağı kaliteli güneş gözlükleri modellerinin fiyatları, ürünlerin camı, çerçevesi ve beraberinde getirdiği ek özellikler ile değişiyor. Kaliteli ve göz sağlığı açısından eksiksiz bir yapıya sahip, modern çocuk güneş gözlüğü modellerini kategorimizde inceleyebilir ve fiyatına göre sıralama yaparak, uygun fiyatlı ve kaliteli çocuk güneş gözlüklerini bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.