sadsad x
asdasd

EyeConnection-UrunListe-UstBanner.jpg (95 KB)

Çocuk Güneş Gözlüğü

Şehrin renkli çocukları Eye Connection güneş gözlüğü takar!

EyeConnection-UrunListe-UstBannerMobil.jpg (97 KB)

Çocuk
Filtre
ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

En İyi Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocuk güneş gözlüğü modelleri kaliteli camları ile dikkatle satın alınması gereken bir parça. Peki çocuk güneş gözlükleri neden bu kadar önemli? Göz sağlığı ufak yaşlardan itibaren takip edilmesi gereken, özellikle küçük yaşlardan itibaren önlem alınması gereken bir konu. Bu sebeple çocuk güneş gözlükleri göz sağlığında önemli bir rol oynuyor. Dışarıda fazlaca zaman geçiren çocuklar, çocuk güneş gözlüğü ile birlikte güneşin zararlı ışınlarından korunabilir.
Güneş gözlüğü, gözümüzün maruz kaldığı zararlı güneş ışınlarına karşı koruyan bir aksesuar. Güneş gözlükleri bundan dolayı, yetişkinler tarafından kullanıldığı gibi, çocuklar tarafından da kullanılmaktadır. Özellikle yaz günlerinde dışarıda çok fazla vakit geçiren çocukların gözleri, güneşin zararlı ışınlarından etkilenebilir. Bundan dolayı, kaliteli bir cama sahip bir güneş gözlüğü ile bu risk ortadan kaldırılabilir.

Çoçuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocuk güneş gözlükleri, yetişkinlerde olduğu gibi gözlük model çeşitliliği ile birçok alternatife sahip. Çocuk güneş gözlüklerinde, çocukların rengarenk dünyasında olduğu gibi farklı renkler kullanmayı seviyoruz. Yuvarlak çocuk güneş gözlükleri, köşeli çocuk güneş gözlükleri rengarenk seçenekleri ile uzun süreli bir kullanım sunuyor. Çocuk güneş gözlüklerinde mint yeşili, turuncu, kırmızı gibi renkler kullanarak çocuklara hem gözlük takmayı sevdiriyor hem de gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruyoruz. UV korumalı çocuk güneş gözlükleri, çocukların kısa sürede tükettikleri ürünlerin aksine, uzun süreli kullanılacak ve özellikle yaz aylarında sürekli dışarıda olan çocuklarınızın göz sağlığını koruyacaktır.

Camları standart bir kaliteye sahip ve güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sunan çocuk güneş gözlüklerinde, çerçeve tasarımı ve desen çeşitlerine göre birçok farklı model var. Çocuk güneş gözlüğü modelleri içinde yer alan William Kids kreasyonu, çocukların seveceği renk tonlarında, şık bir görüntü ve ergonomik bir kullanım sunuyor. Çocuk güneş gözlüklerini, çocukların kısa vadeli bir şekilde kullanıp atacağı bir obje değil, yaz günlerinde olmazsa olmaz bir aksesuar olarak görüyorsanız, uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanılabilecek kaliteli güneş gözlüğü seçenekleri sunuyoruz. Çocukların seveceği mint yeşili, turuncu, kırmızı, mocha karetta gibi özel renkler içeren çocuk güneş gözlükleri, sağlam çerçevesi ve çocukların yüz hattına uygun özel tasarımı ile öne çıkıyor.

Çoçuk Güneş Gözlüğü Fiyatları

 

Çocuk Güneş Gözlüğü Fiyatları

Yetişkin güneş gözlüklerinde olduğu gibi, çocuk güneş gözlüklerinde de cam özellikleri, çerçeve kalitesi, ek özellikler fiyat değişikliklerine sebep olabiliyor. Çocuk güneş gözlüğünde dikkat edilmesi gereken en önemli şey fiyatından önce gözlük kalitesi olmalıdır.

Her yaştan çocuğun severek kullanacağı kaliteli güneş gözlükleri modellerinin fiyatları, ürünlerin camı, çerçevesi ve beraberinde getirdiği ek özellikler ile değişiyor. Kaliteli ve göz sağlığı açısından eksiksiz bir yapıya sahip, modern çocuk güneş gözlüğü modellerini kategorimizde inceleyebilir ve fiyatına göre sıralama yaparak, uygun fiyatlı ve kaliteli çocuk güneş gözlüklerini bulabilirsiniz.

Erkek Çocuk Güneş Gözlüğü

İndirimli Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneşin zararlı ışınlarından gözleri korumak için güneş gözlüklerinde bebek, çocuk ve yetişkin kesime uygun modeller bulunur. İlk altı aydan itibaren bebeklerin de takabileceği güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarını filtreleyerek göze zarar vermesini engeller. Özellikle güneşin tam tepede olduğu öğlen saatlerinde parkta ya da sahil kenarında oyun oynamayı seven çocuklar için güneş gözlüğü kullanımı gerekir. Geniş model skalası ve fiyat alternatifleri ile çocuk güneş gözlükleri kategorisinden ihtiyacınıza uygun olanını bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Güneş Gözlüğü

En İyi Çocuk Güneş Gözlüğü

Çocukların göz sağlığı için önemli aksesuarlardan birisi olan güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Farklı model ve renk seçenekleri ile çocuklar güneş gözlüğü takmaktan zevk alır. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı standartlarda ve boylarda üretilen güneş gözlükleri bulunur. Çocuklar sahil kenarında, parkta, gezerken, okulda ve kısacası dışarıda her an takabilecekleri kaliteli güneş gözlüğü sayesinde ultraviyole ışınlarından korunurlar. Çocuklar için güneş gözlüğü seçilirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu noktalardan en önemlisi güvenilir güneş gözlüğü seçmektir. Çocukların yüzlerine uygun küçük ve UV korumalı gözlük modelleri sayesinde çocuklar öğlen saatlerinde de dışarıda rahatlıkla vakit geçirir. Çocuklara göre gözlük seçimi yaparken hafif modeller tercih edilmelidir. Takıldığında kulak kısmında ve burun kısmında iz yapmayı önlemek için yumuşak aparat bulunan modeller seçilmelidir. Uzun süreli ve güvenli bir kullanım için çocuk güneş gözlükleri kendi saklama kutularında saklanır. Hijyen için ve çocuğunuzun görünümünü zorlaştırmaması için belirli aralıklarda güneş gözlüğü temizlenir.

Pembe Güneş Gözlüğü

Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocukların keyifle takabileceği pek çok farklı gözlük modeli bulunur. Kız çocuk güneş gözlüğü ve erkek çocuk güneş gözlüğü modelleri renk ve çerçeve bakımından farklılık gösterir. Rengarenk seçenekleri ile çocukların hayal dünyasında diledikleri renkte güneş gözlüğüne sahip olmaları mümkün. Renklerinin yanında modelleri ile de ön plana çıkan kemik güneş gözlüğü ve küçük güneş gözlüğü modelleri arasından çocuklarınızın yüzlerine uygun gözlüğü bulmanız mümkün. Kız çocuk güneş gözlüğü modelleri içinde pembe, mor, kırmızı ve renkli seçenekler mevcut iken, erkek çocuk güneş gözlüğü modelleri arasında mavi, turuncu ve yeşil renkler alternatif oluşturur. Hem kız hem de erkek çocuğu için seçilebilecek renkler arasında beyaz ve siyah bulunur. Çerçeveleri gibi camları da renkli güneş gözlüğü modelleri alternatif olarak tercih edilir. Çocuklar için güneş gözlüğü seçiminde en önemli dikkat edilmesi gereken nokta gözlüğün ağırlığıdır. Çocukların yüzlerinde rahat bir şekilde taşıyabilmeleri için olabildiğince hafif modeller tercih edilmelidir. Özel mat efektli çerçevelere sahip gözlükler sayesinde güneş ışınlarından korunurlar. Çocukların dikkatini çekmesi için ve takmalarını sağlayabilmek için renkli çocuk gözlükleri ideal bir alternatif olur.

Renkli Güneş Gözlüğü

Güvenilir Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocuk gözlükleri fiyatı belirlenirken bazı noktalar göz önünde bulundurulur. En önemlileri camın, çerçevenin kalitesi ve ürünün dayanıklılığıdır. Uzun süre kullanım sunan hafif çerçevelere ve kaliteli cama sahip güneş gözlüğü modelleri, fiyat-performans olarak değerlendirilir. Çocuğunuza yaptığınız en doğru yatırımlardan birisi çocuğunuzu güneşten koruyacak ve uzun süre kullanım sağlayacak bir güneş gözlüğüne yönelmek olacaktır. Gözlüğün üzerinde bulunan desen, renk kalitesi ve özellikle camı gözlüğün fiyatını etkileyen unsurlar arasındadır. Cam seçerken özellikle UV korumalı olmasına özen gösterilmelidir. Güvenilir güneş gözlüğü seçmek camının kaliteli ve iyi olmasından geçer. Kaliteli ve güvenli güneş gözlüğü sayesinde güneşli alanlarda çocuğunuzu gönül rahatlığıyla koruyabilirsiniz. Çocuk ürünlerinde, üreticiler özellikle ebeveynlerin memnuniyetini en üst sırada tutarlar ve en ideal fiyatı belirlerler.

En İyi Bebek Güneş Gözlüğü Modelleri

Bebeğinizi güneşten korumak oldukça önemlidir. Güneşin UV ışınlarından korunmak adına güneş kremi ve UV ışınlarına dayanıklı mayoların yanı sıra, bebek güneş gözlüğü de ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Eğer kafanızda bebekler güneş gözlüğü takmalı mı sorusu varsa güneş ışınlarının olası zararlarını araştırmanız gerekir. Zararlı güneş ışınları yaş aldıkça makula dejenerasyonu, renklerin donuklaşması, katarakt veya diğer sorunlar dahil olmak üzere çeşitli göz hastalıklarına yol açabilir. Dolayısıyla bebeğinizin gözlerini güneş ışınlarından korumak çok önemlidir.

Bununla birlikte, tüm bebek güneş gözlüğü modelleri aynı değildir. Bebekler için güneş gözlüğü seçiminde UV koruma derecelerinin ötesinde birkaç önemli güvenlik özelliği de göz önünde bulundurmak gerekir. En iyi bebek güneş gözlüğü modelleri; bebekler için esnek, toksik olmayan çerçevelerden yapılmış plastik lensleri bulunan korumalı tasarımları içerir. Kolay kırılmayan 0-12 ay bebek güneş gözlüğü modellerinin yanı sıra daha büyük bebekler için yüzü saran modeller bulabilirsiniz. Kaliteli güneş gözlüğü seçerken polarize lensler veya kayış gibi ek özellikleri değerlendirebilirsiniz. En iyi bebek gözlüğü modelleri kullanışlı olmalarının yanı sıra, koruyucu özellikler taşır ve sevimli bir görünüme sahiptir.

Bebek Güneş Gözlüğü Nedir?

Bebek güneş gözlükleri, bebeklerin yüzlerine ve gelişimsel özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bebeklerin gözleri yetişkinlere göre güneşten daha fazla etkilenebilir. Ayrıca, göz kapaklarındaki cilt daha hassas ve ince olduğu için daha az koruma sağlar. Bebek güneş gözlükleri, yetişkinler için üretilen modeller gibi güneşin zararlı UV ışınlarına koruma sağlar. Ayrıca kırılmaz lensler, saran stiller ve eğlenceli stiller gibi bebek dostu özellikler sunar. Bebekler için en iyi güneş gözlüğü modelleri genellikle iki farklı stilde karşınıza çıkabilir. Bunlar şöyle sıralanabilir:

  • Başı saran bebek gözlüğü modelleri: Bebeğinizin başını saran ayarlanabilir bir kayışla tamamlanan bu bebek güneş gözlüğü tarzı, yüzücü gözlüklerine benzer. Özellikle 2 yaş bebek güneş gözlüğü modelleri arasında tercih edilen modeller gözlüklerin bebeğinizin yüzünden düşmesini engeller.
  • Yüze oturan bebek güneş gözlüğü modelleri: Yüze oturan klasik stildeki kız veya erkek bebek güneş gözlüğü modelleri, burun ve kulaklara oturan standart bir tasarıma sahiptir. Kişiselleştirilebilir kayış veya ip gibi ek özellikleri bulunabilir.

Bebek Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Erkek veya kız bebek güneş gözlüğü seçerken dikkat etmeniz birkaç temel özellik şöyle sıralanabilir:

  • UVA + UVB koruması: Bebekler için en iyi güneş gözlükleri UVA ve UVB ışınlarına yüzde yüz koruma sağlayanlardır. Bu sayede bebeğiniz, vücuda nüfuz eden UVA ışınlarının yanı sıra güneş yanığı gibi yüzey hasarlarına neden olabilecek UVB ışınlarından da korunabilir.
  • Polarize olmayan lensler: Birçok yetişkin parlamayı azalttığı için polarize güneş gözlüklerini tercih eder. Bebeğiniz için güneş gözlüğü seçerken bu lensleri tercih edebilirsiniz.
  • Kişiselleştirilebilir uyum: Bebek güneş gözlüğü için önemli olan özelliklerden birisi yüze tam uyum göstermesidir. Bebeğiniz çok hareketliyse ve gözlüğünü sıklıkla çıkarıyorsa, gözlüğün yerinde kalmasına yardımcı olacak baş bantlı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Kırılmaz lensler: Birçok bebek güneş gözlüğü çerçevesi kırılmaz özellik taşır. Böylece olası bir düşme veya çarpma anında gözlük, bebeğe zarar vermeyen emniyetli bir kullanım sunar.

Bebekler Ne Zaman Güneş Gözlüğü Takar?

Bebekler ne zaman güneş gözlüğü takar diye merak ediyorsanız, Amerikan Pediatri Akademisinin altı aylıktan büyük bebek ve çocuklar için UV korumalı güneş gözlüğü önerdiğini bilmelisiniz. İdeal olarak, bebeğiniz altı aylıktan küçükse, güneşli havalarda bebeğinizi mümkün olduğunca gölgede tutmanız doğru olur. Altı aydan küçük bebeklerde güneş kremi kullanmaktan kaçınmanızı ve bunun yerine gölge veya tam UV koruyucu giysiler giydirmeniz önerilir. Ancak, bebeğiniz dışarıda ve güneş altında kalacaksa, güneş gözlüğü gözlerini korumada yardımcı olur. İster kumsalda ister havuzda oynasın, gözlükler bebeğinizin gözlerini tuzlu su veya kum gibi dış etkenlere karşı da korur.

Bebeğinizin gözleri için güneşin UV ışınlarına karşı tam koruma sağlayan, bebek dostu ve ergonomik tasarımlı, kişiselleştirilebilir uyuma sahip bebek güneş gözlüğü modelleri Eyeconnection'da bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.