Yaza Enerjik Giriş ! Renkli Güneş Gözlüğü Modası

Yaza Enerjik Giriş ! Renkli Güneş Gözlüğü Modası

05.04.2022

Nötr çerçeveler ve siyah camlara alternatif olarak sunulan ve yazın enerjisini yansıtan renkli güneş gözlüğü modelleri, bilinenin aksine uzun yıllardır popülerdir. Hem çerçeveleri hem de lensleri farklı renklerde tasarlanan bu güneş gözlükleri, yağmurdan sonra gelen güneş ışıklarına benzer. Ağırbaşlı renkler, çok yönlü stiller ve işlevsellik odaklı klasik modellerden sonra hayatına renk katmayı hedefleyen bu gözlüklerle güneş ışınlarını filtrelerken stilini daha dinamik ve eğlenceli bir hale getirebilirsin. Baharın rengarenk çerçeveleri, şeffaf, renkli camları ile hemen her tür tarza bürünebilir, tatil, okul, ofis veya seyahat kombinlerini renklendirebilirsin.

Güneş Gözlüklerinde Renkli Lensler

Pek çok marka renkli güneş gözlüğü modasına uyum sağlamak ve yön vermek için sıra dışı modeller üretir. Cat eye, altıgen, yuvarlak, kare, aviator ve daha birçok şekle sahip çerçeveler neon renklerden pastel tonlara  kadar geniş renk yelpazesine sahiptir. Renkli camlı güneş gözlüğü modelleri ise hem stil hem de koruma olarak biribirlerinden farklıdır. Çünkü güneş gözlüklerinin renkli camları sadece görünüşün için belirleyici değildir. Ayrıca gözüne yansıyan ışığı filtreler ve gördüğün kontrastı belirler.

Mavi camlı güneş gözlükleri keskin ışığı filtreler ve kontrastı azaltır. Işığa duyarlıysan bu tonlarda güneş gözlükleri önerilir. Mavi gözlükler sahildeyken, tenis oynarken veya kayak yaparken de kullanılabilir.

Sarı camlı orijinal güneş gözlüğü tüm gün kullanım için uygundur. Gözlükler mavi ışığı filtreler, böylece daha fazla netlik ve kontrast sağlar. Kayak yapmak veya dışarıda bir dizüstü bilgisayarda çalışmak için uygundur.

Kırmızı veya pembe cam esas olarak ışık parlamasını azaltır. Güneş gözlüklerindeki pembe camlar görüşü çok daha net hale getirerek görünürlüğü ve kontrastı artırır. Bu nedenle, bulutlu bir günde kayak pistindeysen bu gözlükler mükemmel bir görüş açısı sunar. Ayrıca pembe güneş gözlükleri diğer renkli ve kaliteli güneş gözlüğü modelleri gibi festivaller için de mükemmeldir.

Yeşil camlı gözlükler ışık parlamasını önler ve gölgeler daha soft olur. Yürürken, tırmanırken, koşarken veya balık tutarken kullanabilirsin.

Renkli Güneş Gözlükleri

Yaza Damgasını Vuran Renkli Güneş Gözlüğü Modelleri

Renkli çerçeve ve renkli camlarla retro modasını zamansız hale getiren erkek ve kadın güneş gözlüğü modelleri, akrilik, metal, enjeksiyon çerçeveleriyle her stile uyum sağlar. Festival, tatil ya da ofis kombinin fark etmeksizin bu renkli gözlükleri günün her saati kullanabilir, dikkat çekici renkleri ile göz kamaştırabilirsin. Şeffaf çerçeveli erkek güneş gözlüğü modelleri tıpkı kadın gözlüklerinde olduğu gibi sarı, mavi ve kırmızı gibi renkli camlara sahip olabilir. Bu ana renklerin yanı sıra toz pembe, nude, hardal ya da turkuaz gibi çeşitli tonlarda tasarlanan  güneş gözlükleri renkleri ise yaz kombinleri ile mükemmel eşleşir. Kedi gözü, altıgen ve kare gibi kalın çerçeveli gözlüklerde retro havasını sonuna kadar yansıtan renkli güneş gözlükleri 80'li ve 90'lı yılların görünümlerine sahip olmana yardımcı olur. Dilersen modern aksesuarlar ve kıyafetlerle eşleştirerek moda ikonları gibi sıra dışı kombinler de oluşturabilirsin.

Güneş Gözlüğü Modelleri

Renkli Güneş Gözlüğü Modelleri ile Enerjik Kombinler

Siyah ve kahverengi cama sahip, hemen her etkinlikte kullanılabilecek en iyi güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan soft renkli çerçeve ve camlar, nötr renkler gibi oldukça uyumludur. Bu tür güneş gözlüklerini hem renkli hem de nötr tonlara sahip kıyafetlerinle eşleştirip çok yönlü kullanabilirsin. Örneğin, pembe camlı ve toz pembe çerçeveli bir gözlüğü mavi ve lacivert tonlarında elbiselerle kombinleyebilir, aynı tonlarda sandaletlerle görünümünü kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsin. Zıt renkli kombinler yaz ayları için mükemmeldir. Bu nedenle renkleri çekinmeden karıştırabilir, sarı ve turuncuları birlikte kullanabilirsin. Tamamen sarı tonlarına sahip güneş gözlüğünü turuncu bir tişört ve krem renkli bir şort ile kombinleyebilirsin.

Eye Connection'da yer alan birbirinden renkli ve indirimli güneş gözlüğü modelleri ile yaz kombinlerine enerji ekleyebilirsin. Sen de bütçe dostu güneş gözlüğü fiyatları ile tarzını yeniden şekillendirmek için Eye Connection'a göz atabilir, dilediğin renkli güneş gözlüğüne sahip olabilirsin.