Son Trend Güneş Gözlüklerine Birlikte Bakalım!

Son Trend Güneş Gözlüklerine Birlikte Bakalım!

26.05.2021

Her sezon yeni trendler bizleri karşılarken kıyafetler, tarzlar hatta ve hatta saçlar ve makyajlar bile değişiyor. Trende ayak uydurmak ve takip etmek kimi zaman zorlaşsa da, günümüzde çoğu insanın keyif alarak son trendleri takip etmesi kaçınılmaz oluyor. Son trend güneş gözlükleri ise en başta takip edilen parçalardan oluyor. Her zaman bahsettiğimiz gibi, güneş gözlükleri zamansız ve her mevsim gözleri korumak, tarzı tamamlamak için vazgeçilmezlerden.

 

Bu sebeple yeni sezonun son trend güneş gözlüklerini sizlerle paylaşmak istedik.

                                                                                                        

Mini Trendi

ELTON

Köşeli formuyla mini trendini yakalayan ELTON, sezonun en trend güneş gözlüklerinden biri. Özellikle tarzına düşkün olanlar için, hem gözümü korusun hem tarzıma güç katsın formülünün ta kendisi! Özellikle yuvarlak ve oval yüzler için ideal olan ELTON trend güneş gözlükleri arasında en başı çekiyor demek yanlış olmaz. ELTON ile köşeli geometrik formu ve renk seçeneklerini bir arada bulabilir, sezonun en trend güneş gözlüğüne sahip olabilirsin!

 

DORIS

Küçük olsun ama köşeli olmasın dersen, DORIS tam sana göre. Mini trendine ayak uyduran bir diğer trend güneş gözlüğümüz ise DORIS.

DORIS, özellikle selfie’lerinizin vazgeçilmezi olacağına emin olduğumuz, tarzınıza tarz katacak modeli ve rengi ile sizi harika hissettirecek son trend güneş gözlüklerinden biri.

 

  

 

Yuvarlak Trendi

BENJAMIN

Her dönemin vazgeçilmezi desek yeridir! Yuvarlak kesim güneş gözlükleri, bu sezonun da en trend güneş gözlüklerinden biri! BENJAMIN ise yuvarlak kesimi ve farklı renk seçenekleri ile Eye Connection’un göz bebeği! BENJAMIN minimal formu ve özel yapım asetat çerçevesi ile fütüristik akımın öncülerinden olacak nitelikte. Kare ve dikdörtgen yüz hatları için ideal olan Benjamin, günlük stilinizin vazgeçilmez parçası olacak.

 

 

Oversize Trendi

DEXTER

Yuvarlak kesim her dönemin vazgeçilmezi, peki büyük boy güneş gözlükleri? Evet, oversize trendi de zamansız trendlerden biri. DEXTER büyük yüzler için ideal olsa da, her yüz tipine farklı bir hava katan, farklı renkleriyle ruhunu en çok yansıtan güneş gözlüğünü bulabileceğin bir tercih! Çerçevesi, camları kendine has bir tarzı barındırırken, son trend güneş gözlükleri arasındaki yerini korumayı başarıyor.