Sezonun Trendi: Şeffaf Güneş Gözlüğü Modası !

Sezonun Trendi: Şeffaf Güneş Gözlüğü Modası !

11.01.2022

Sabahları bir kıyafet seçmek için saatler harcamadan eğlenceli ve havalı bir görüntü sunan yeni moda güneş gözlükleri içerisindeki en trend model şeffaf güneş gözlüğü modelleri ile önümüzdeki yıllarında tarz güneş gözlükleri kategorisindeki yerini koruyacak gibi görünüyor. Her ne kadar bayan güneş gözlüğü modelleri arasında daha çok tercih edilse de şeffaf kemik güneş gözlüğü seçenekleri neredeyse her kıyafete uyum sağlayabilecek olmalarıyle erkek güneş gözlüğü modelleri arasında da popülerdir.

Popüler Güneş Gözlüğü Modelleri: Şeffaf Çerçeveler

Popüler güneş gözlüğü modelleri arasında şeffaf çerçeve ile yapılmış bir versiyonu bulunmayan güneş gözlüğü modeli neredeyse kalmadı. Bu transparan güneş gözlüğü ile göze batmadan yakalanan şıklık oldukça da pratik. Her kıyafetine uyum sağlayacak bu gözlükler ile sıradışı sadeliği yakalaman mümkün. Güneş gözlüğü trendleri arasındaki yerini yıllardır koruyan şeffaf çerçevelerin bu kadar seviliyor olmasının nedeni genç yaşlı kadın erkek fark etmeksizin herkese yakışmaları. Her cilt tonu ve saç rengine yakışan joker bir aksesuar. Üstelik bu orijinal güneş gözlüğü trendi sayesinde çerçeveler şeffaf olduğu için çok dikkat dağıtmadan gözlerini ve elmacık kemiklerini ön plana çıkartabilirsin. Şeffaf modeller arasında senin için en iyi güneş gözlüğü seçimini Eye Connection’da yer alan birçok model arasında hemen keşfedebilirsin.

Kadın Güneş Gözlüğü

Şeffaf Güneş Gözlüğü Seçimi

Şeffaf güneş gözlüğü seçimi de diğer güneş gözlüklerinin seçimi gibidir. Yüzüne en çok yakışan çerçeve modelini bulmak ile işe başlamalısın. Alnının, yüz hatların, yanaklarının genişliği gibi faktörleri göze alarak seçeceğin modeli şeffaf çerçeve ile tercih edebilirsin. Yüz şeklini tamamlayan modeli bulduğunda her şey kolaylaşır. Köşeli yüz şekillerine sahip olanlar daha yumuşak kenarlı şeffaf güneş gözlükleri tercih etmelidir. Tam tersi yuvarlak ve oval kıvrımlı yüzler ise kare veya dikdörtgen çerçeveler ile güzelliklerini ön plana çıkarmış olurlar. Kedi güneş gözlüğü modelleri ile kare güneş gözlüğü modelleri şeffaf çerçevelerde oldukça sık tercih edilir. Kedi güneş gözlüğünü tercih edersen yüz hatlarına göre cam boyutuna dikkat etmelisin. Küçük bir yüzde büyük camlar istediğin etkiyi vermeyebilir.

Şeffaf güneş gözlüklerini incelemeye başladığında şeffaf modellerde her çerçevenin renginin tam olarak aynı olmadığını fark edebilirsin. Bazıları beyaz ve şeffafken diğer güneş gözlüğü modelleri bir renk patlaması yaratmak için vurgulu fakat şeffaf yapıdadır. Bu da tamamen transparan cam gibi şeffaf değil, daha renkli şeffaf modelleri tercih etmene yardımcı olur. Şeffaf çerçeveli güneş gözlüklerinin cam renklerini de farklı tonlarda tercih edebilirsin. Seçtiğin renk tonuna göre sıra dışı görünmen de mümkün, klasik bir hava yaratman da.

Evde oturma gözlüğünden cumartesi gecesi eğlencesine gitme gözlüğüne anında dönüşebilen, güneş gözlükleri arasındaki şeffaf modeller ister ciddi ister bir ortamda ol ister arkadaşlarınla eğlen her mekana uyum sağlayabilir. Gözlük modası denince son moda güneş gözlükleri kategorisinde olan şeffaf çerçeveler aslında geçtiğimiz yıllardan beri oldukça popüler. Ünlülerin ve moda ikonlarının tercih ettiği bir model.

Şeffaf Güneş Gözlüğü

Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü fiyatları yapıldıkları materyale ve cam kalitesine göre çeşitlilik gösterir. Marka ürünlerinde kendi içlerinde çeşitli fiyat skalaları bulunur. İster kadın güneş gözlüğü modelleri arasından ister erkek güneş gözlüğü modelleri arasından bir tercih yap Eye Connection’ın sunduğu çeşitler sayesinde dilediğin modeli keşfetmen çok kolay. Üstelik Eye Connection’ın dönem dönem senin için hazırladığı kampanyaları takip ederek indirimli güneş gözlüğü fırsatlarından da yararlanabilirsin. Hayalindeki güneş gözlüğü modeli için hemen Eye Connection’ı ziyaret etmelisin.