sadsad x
asdasd

EyeConnection-UrunListe-UstBanner.jpg (95 KB)

Manhattan Collection

Trend takipçileri için tarzlarını tamamlayacak tüm yeni modeller Manhattan koleksiyonunda.

EyeConnection-UrunListe-UstBannerMobil.jpg (97 KB)

Manhattan

Filtre
ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Özel güneş gözlüğü koleksiyonları içinde, sunduğu altıgen ve yuvarlak, metal güneş gözlüğü modelleri, bunun yanı sıra Manhattan kültürünü yansıtan şık modelleri ile öne çıkan Manhattan Collection, oldukça iddialı seçenekler barındırıyor. Sizi yansıtacak özel renk seçenekleri, sıradan kalıpları yıkan iddialı tasarımları ve konforunuzu üst düzeye çıkarmak için sunduğu özellikler ile Manhattan, mutlaka incelemeniz gereken bir güneş gözlüğü koleksiyonu.

Kültürel esintiler içeren seçkin modeller

Manhattan, New York’un kendine has kültürü ile öne çıkmış özel bir bölgesi. Koleksiyonda yer alan tüm modeller, Manhattan’a dair esintiler içeren yaratıcı formları ifade etmekte. Tarihi, kültürü, toplumu ve topluma yön veren fenomenlerden esinlenen farklı modeller ile, Manhattan koleksiyonu heyecan veren güneş gözlüğü modelleri içeriyor. Üstün kalite camları, şekli ve parlaklığı ile kendisini öne çıkaran zarif yapısı ile tarzınızı yansıtacak güneş gözlüğü modelleri, bu koleksiyonda sizi bekliyor. Ruhunuzu yansıtacak ve size ilham olacak özel renk ve tasarım seçenekleri barındıran Manhattan Collection’da, sizi yansıtan bir model mutlaka var.

Modern esintiler ile heyecan verici tasarımlar

Köşeli ve metal modeller içeren Manhattan Collection, geçmişin büyüleyici tarzını bugün yaşamak ve yaşatmak isteyenlerin hoşuna gidecek birçok model içeriyor. Modern çizgileri ve iddialı tarzı olan güneş gözlüğü modelleri, sıradanlığı tercih etmeyenler için oldukça kaliteli seçenekler sunuyor. Uzun yıllar parlaklığını ve şeklini koruyan, üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş kaliteli güneş gözlüğü modelleri, yıllarca favoriniz olacak ve yanı başınızdan ayırmayacağınız derecede kaliteli.

Size en uygun tarzı keşfedin

Manhattan, içerdiği farklı renk ve model seçenekleri ile büyüleyici bir özel güneş gözlüğü koleksiyonu. Mocha karetta, siyah&gri, aloe silver, gold gri, gredyen gri, açık yeşil, flash aynalı silver gibi karakterinize hitap edecek iddialı renk seçenekleri sunan modeller, tarzınızı bütünleyecek. Manhattan Collection içinde, hikayesi birbirinden farklı ve tasarımları ile büyüleyen Moma, Soho, Lucca, Dumbo, Galileo gibi modeller yer alıyor. Koleksiyonda yer alan güneş gözlüğü seçeneklerini inceleyerek, tarzınıza en uygun olanı hemen keşfedin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.