Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri İle Stilinizi Tamamlayın !

Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri İle Stilinizi Tamamlayın !

15.02.2022

Güneş gözlükleri küçük bir aksesuar olabilir, ancak stildeki etkisi oldukça büyüktür. Yüzüne ve tarzına uygun bir güneş gözlüğü, hem senin hem de kıyafetinin enerjisini bir anda yükseltebilir. Bu doğrultuda güneş gözlüğü seçerken her sezon yenilenen trendleri takip etmek, şık görünmene katkı sağlayacaktır. 2022 güneş gözlüğü modası ve trendleri içinde dikkat çeken kemik gözlükler, zamana meydan okuyan silueti sayesinde pek çok kişinin şimdiden yaz istek listesinde yer alan modeller arasında.  Sen de vintage yuvarlak çerçevelerden kedi gözü, aviator, kare veya dikdörtgen tarza kadar modern çizgilere sahip kemik güneş gözlüğü modelleri ile stiline son dokunuşu ekleyebilirsin.

Kadınlar İçin Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri

1900’lü yılların başından beri moda dünyasında yer alan kemik güneş gözlükleri, kadınların stiline zarif ve elegan bir dokunuş eklemesiyle günümüzde de popülerliğini korur. Kadınlar için kemik güneş gözlüğü modelleri, feminen cat eye stillerden yuvarlak ve kare kesimlere kadar çok farklı tarzda mevcut. Son birkaç sezondur öne çıkan dar siluetler, kemik çerçevelerle güncellenerek sokak modasını sarsan en moda güneş gözlüğü seçenekleri arasında yer alır. Beyaz, neon, turuncu veya yeşil gibi çarpıcı kemik çerçeve renkleri, en sade kıyafetlerin bile enerjisini bir anda yükseltebilir. Klasiklerden şaşmayan bir stilin varsa kaplumbağa desenine sahip kemik çerçeveleri, nude veya toprak tonlarında kıyafetlerle tamamlayarak göz kamaştırabilirsin. Siyah kemik çerçeveli oversize kadın güneş gözlüğü modellerini tercih ederek 60’ların cazibesini stiline taşımak da iyi bir fikir olabilir.

Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkekler İçin Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri

İster kot pantolon ve beyaz bir tişört ister şık bir takım elbise olsun, erkekler için kemik güneş gözlüğü modelleri, her şartta stiline akıllı ve şık bir hava katabilir. Erkek güneş gözlüğü koleksiyonlarının en sevilen modelleri arasında yer alan kemik çerçeveler, genellikle kare ve keskin hatlarıyla dikkat çeker. Kemik gözlükler cesur bir görünüm sergiler, bu nedenle resmi bir parti veya düğün gibi etkinlikler için mükemmeldir. Siyah kemik çerçeveli erkek güneş gözlüğü modelleri, lacivert veya antrasit gibi koyu renkli takımları tamamlamak için idealdir. Kaplumbağa deseni veya kahve stiller ise açık tonlardaki kıyafetlere şık bir dokunuş katar. Öte yandan günlük kıyafetlerin için parlak kırmızı, yeşil veya sarı gibi zıt renkler tercih ederek en sade stilleri bile daha cool bir şekilde kombinleyebilirsin.

Kemik Güneş Gözlüğü

Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri Kimlere Yakışır?

Son birkaç sezondur popüler güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan kemik çerçeveler, diğer tam çerçeveli gözlüklere kıyasla kalın ve belirgin olma eğilimindedir. Geleneksel ve modern arasındaki dengeyi tutturan kemik çerçeveler, şekline ve boyutlarına göre farklı yüz şekillerine uygun olabilir. Kare çerçeveli kemik çerçeve güneş gözlüğü modelleri, daha keskin hatlar yaratmaya yardımcı olduğu için yuvarlak yüzlere sahip kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir. Kemik çerçeveler aynı zamanda dikdörtgen yüz hatlarının daha yumuşak görünmesini sağlar. Kalp şeklindeki yüzlerde ise çeneyi dengelemek için dışa doğru uzanan cat-eye benzeri kemik gözlükler idealdir. Güneş gözlüğü modası güncellendikçe kemik çerçeveler de her yüze uyabilecek formlarıyla çeşitlenmektedir. Sen de yüzüne ve tarzına yakışan en iyi güneş gözlüğü modelleri için çeşitli formlardaki kemik çerçeveleri deneyebilirsin.

Şık görünmek için kıyafetleri doğru aksesuarla eşleştirmek son derece önemlidir. Benzer şekilde, gözlükler de kişinin görünümünde önemli bir rol oynar. Bu doğrultuda Eye Connection, sezon modasının nabzını tutan orijinal güneş gözlüğü modellerini sunarak tarzını en şık şekilde tamamlamanı sağlar. İndirimli güneş gözlüğü fiyatları ile kemik çerçeveli modelleri hemen satın alarak modanın nabzını tutabilirsin.