Kemik Güneş Gözlüğü İle Retro Modası!

Kemik Güneş Gözlüğü İle Retro Modası!

01.04.2022

Çeşitli çerçevelerle birçok tarza hitap eden güneş gözlükleri, yalnızca gözlerini güneş ışınlardan koruyup görüş açını iyileştirmekle kalmaz, tarzını pekiştirmene de yardımcı olur. Eğlenceli bir moda aksesuarı olan kemik güneş gözlüğü modelleri zylonite (zyl) ya da polikarbonat malzemeden yapılır. Esnek yapıları sayesinde optimum darbe direnci ve göz koruması sağlar. Bu yüzden günlük ve spor gözlüklerde bu tarz çerçeveler tercih edilir. Renklendirilmesi ve şekillendirilmesi de oldukça kolay olduğu için birçok stilde üretilen bu güneş gözlüklerini her yüz tipine uygun bir modelde rahatlıkla bulabilirsin.

Retro stile hitap eden ve uzun yıllardır gözlükleri süsleyen bu çerçeveler büyük ve eleganttır. Kare, oval ve kedi gözü başta olmak üzere altıgen, sekizgen, yuvarlak, damla ve beşgen modelleri ile kadın-erkek herkese göre bir kemik güneş gözlüğü vardır. Sen de kemik çerçeveli bir güneş gözlüğe sahip olabilir, günlük kombinlerine retro bir hava katabilirsin.

Erkekler için Dikkat Çekici Kemik Güneş Gözlükler

Vintage ve retro moda trendlerinin geri dönmesi ile sürekli gündem olan kemik çerçeve güneş gözlüğü modelleri yüz tipini vurgulayan ve daha keskin hatlar elde etmene yardımcı olan modeller içerir. Erkek kemik güneş gözlüğü çeşitleri arasında yer alan kare çerçeveler, siyah ve beyaz renkleri ile hemen her kıyafetine uyum sağlar ve dikkat çekici bir  son dokunuş ekler. Daha soft ve yumuşak geçişler tercih ediyorsan beşgen ve altıgen kemik güneş gözlüklerini tercih edebilir, aksesuarlarında uyumlu renklere yönelebilirsin. En iyi güneş gözlüğü modellerinden biri olan kemik çerçeveler, şekilleri kadar dayanıklılıkları ile de ön plandadır. Uzun yıllar kombinlerine eşlik edip tarzını yansıtmana yardımcı olan bu esnek çerçeveler, günlük kullanım için idealdir.

Colormatik ve UV ışınlarından koruyan kaliteli güneş gözlüğü modelleri trend tasarımları ile çifte avantaj sunar. Yılın moda renklerini sahip çerçeveleri özel camlarla birleştiren güneş gözlüğü modelleri sayesinde şık kombinler yapmakla kalmaz; çekici, sportif ve retro bir havaya sahip olursun. 80'li ve 90'lı yılların en çok ilgi gören kemik çerçeveleri ile modern tarzını birleştirebilir, mükemmel bir stil oluşturabilirsin.

Kadın Kemik Güneş Gözlüğü

Kemik Güneş Gözlüğü Modelleri ile Şıklığı Yakala

Tekrardan gündeme gelen kemik güneş gözlükleri vintage stilin öncülerinden biridir. Yaz aksesuarlarının başında gelen bu gözlükler, günlük kombinlerine taze bir hava katar. Hem retro görünümleri hem de teknolojik camları ile çağa ayak uyduran bu gözlükler; gündelik hayatta veya özel davetlerde sana eşlik edebilir. Trend güneş gözlüğü modelleri arasında yer altıgen kemik çerçeveler, iş kombinlerinin vazgeçilmezlerinden biridir. Şık bir yaz-bahar görünümü için kemik çerçevelerden yardım alabilir, aynı renklerde aksesuarlarla görünümünü tamamlayabilirsin.

Kemik Çerçeveli Güneş Gözlükleri ile Retro Kombinler

Çerçeveler, güneş gözlüğü seçimi söz konusu olduğunda oldukça önemlidir. Kemik çerçeveli güneş gözlükleri hem birçok renge hem de farklı şekillere sahiptir. Bu retro çerçeveler krem, siyah, kahverengi ve şeffaf modellerin yanı sıra göz alıcı kırmızı, sarı, yeşil ve mavi tonlarında da üretilir. Bu yüzden kemik güneş gözlükleri ile farklı stillerdeki kombinleri pekiştirmek oldukça kolaydır. Spor kombinler için yuvarlak ve canlı renklere sahip modeller seçebilir, özel davetlerde siyah ve metal aksesuarlı modellerle ciddi ve çekici görünümler elde edebilirsin. Mükemmel bir A kesim elbise veya takım elbise modelini vurgulamanın en iyi yolu aksesuarlardır. Bu sebeple kemik güneş gözlüğünü zıt renklerden seçerek gözlüğünü kombininin yıldızı yapabilirsin.

Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Eye Connection'da yer alan indirimli güneş gözlüğü ve trend modeller sayesinde mükemmel kombinler oluşturabilir, retro ve moderni harmanlayan yeni stilleri keşfedebilirsin. Güneş gözlüğü fiyatları ile kullanıcı ve bütçe dostu seçenekler sunan Eye Connection' ın kemik çerçeveli güneş gözlüklerine göz atabilir, sana en uygun modele hemen sahip olabilirsin.