İnternetten Güneş Gözlüğü Alınır Mı?

İnternetten Güneş Gözlüğü Alınır Mı?

06.09.2021

Gıda, teknoloji, giyim, hobi… Hemen her ürüne internet aracılığı ile kolayca ulaşabiliyor, fiyat karşılaştırması yapabiliyor ve en uygun şartlarda sahip olabiliyoruz. Böylece zamandan tasarruf edebiliyor ve mağaza mağaza dolaşmak yerine detaylı incelemeler sayesinde alışver yapabiliyoruz. Şimdi sıra internetten güvenli bir şekilde güneş gözlüğü almakta! Güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeliyiz, orijinal gözlük olup olmadığını nasıl anlayabiliriz gibi birçok sorunun cevabını güneş gözlüğü online alışveriş rehberimizde bulabilirsiniz. 

 

 

A pair of blue sunglasses
Description automatically generated with medium confidence 

 

İnternetten güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmek gerekir? 

 

İnternetten güneş gözlüğü alırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta; fiyat performans odaklı değil, yüz şeklinize en uygun modeli bularak alışverişi tamamlamaktır. İnternette çok fazla fiyat ve model seçeneğinin olması bazen kafa karışıklığına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için öncelikle yüz şeklinizden emin olmalı ve buna uygun tercihler yaparak seçenekleri daraltmalısınız. Sonrasında doğru gözlüğe bir adım daha yaklaşacaksınız. Yüz şeklinize göre seçenekleri filtreledikten sonra sıra tarzınızı en iyi yansıtan gözlüğü seçmeye geldi. Birbirinden farklı renkler, modeller arasında mutlaka birkaç seçeneğe daha yakın hissedeceksiniz. Bu seçenekleri detaylı bir şekilde incelemeye başlayabilirsiniz. Orijinal mi? Cam kalitesi nasıl? Gözlüğün AB kriterlerine uygunluğunu belirten CE sertifikası var mı? Eğer hepsi için cevabınız “Evet!” ise; tebrikler, yepyeni bir orijinal gözlük sahibi oldunuz! 

 

 

Güneş gözlüğünün orijinal olup olmadığını nasıl anlarım? 

 

İnternette online alışveriş yaparken her bütçeye uygun güneş gözlüğü modelleri karşınıza çıkabilir. Hatta bazı markaların gözlüklerini değerinin çok daha altında fiyatlarla bulabilirsiniz. Peki bu gözlüklerin orijinalliğinden emin misiniz? Bu ikilemin önüne geçmek için  kurumsal markaların kendi web sitelerinden alışveriş yapmanızı öneririz. Böylece orijinalliğinden emin olduğunuz güneş gözlüklerine sahip olabilirsiniz. Eye Connection web sitesinden de %100 orijinal ve sertifikalı güneş gözlüklerini inceleyebilir, size en uygun orijinal gözlük modelini seçebilirsiniz. 

A pair of black glasses
Description automatically generated with medium confidence 

Online alışveriş yapmanın en güzel yanı: Güvenli ödeme kolaylığı 

 

Şüphesiz ki internetten güneş gözlüğü alışverişi yapmanın en avantajlı yanı yeni çıkan modelleri hemen görebilme ve satın alabilme olanağı sunması. Böylece modanın gerisinde kalmadan en güncel modelleri görebilir ve konfor alanınızı hiç bozmadan, istediğiniz her yerden online alışveriş ile güneş gözlüğü sahibi olabilirsiniz. Güneş gözlüğünü internetten satın almanın en güzel yanı ise, güvenli ödeme kolaylığı ile birkaç adımda yeni bir ürün sahibi olmak. Güvenli ödeme kolaylığı sunan web siteleri sayesinde kart bilgilerinizi koruyarak alışveriş yapabilirsiniz. Hatta sonraki alışverişleriniz için kart bilgilerinizi saklayabilir ve kolayca alışveriş yapabilirsiniz. 

 

Eye Connection olarak en çok önem verdiğimiz konulardan biri güvenli ödeme sistemi. Eye Connection üzerinden yaptığınız tüm ödemeleriniz, %100 güvence altındadır. Ödemeler sayfamız PCI DSS ile uyumludur ve kişisel bilgileriniz SSL encryption ile koruma altındadır. Kredi kartı bilgileriniz server’larımızda tutulmaz. Yurtiçi ve yurtdışı ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı seçeneklerinden birini kullanarak güvenle ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Yurtiçi ödemelerde ayrıca Havale/EFT seçeneği de bulunmaktadır. Ödeme adımında dilediğiniz ödeme yöntemini seçebilir, güvenli ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.