Her Dönemin Modası: Güneş Gözlükleri

Her Dönemin Modası: Güneş Gözlükleri

12.07.2021

Her şeyin modası geçiyor; kıyafetlerin, saç stillerinin, makyaj trendlerinin ve aksesuarların… Ama bazı aksesuarlar her dönem popülerliğini koruyor ve trend olmayı başarabiliyor; modası geçmeyen güneş gözlüğü modelleri gibi! Peki modaya uygun ve sonraki sezonlarda da kullanabileceğimiz güneş gözlüklerini nasıl seçeceğiz? Zamana meydan okuyan ve trendlerde yerini her zaman koruyan güneş gözlüğü modelleri neler? Bu yazımız, size modası geçmeyen güneş gözlüğünü bulma ve modayı yakından takip etme konusunda bir rehber niteliğinde olacak.

 

Zamansız Güneş Gözlükleri ile Yepyeni Bir Tarz

Kareler, yuvarlaklar, geometrik tasarımlı çerçeveler, renkli camlar ve daha fazlası… Bazen küçük bir tamamlayıcı, bazen de tüm tarzınıza yön veren bir kurtarıcıdır güneş gözlüğü. Peki doğru güneş gözlüğü ile modayı yakalamak mümkün mü? Elbette! Her dönem güvenle kullanabileceğiniz, tarzınıza tarz katacak son model güneş gözlüğü modellerini tercih ederek stilinize ve modaya yön verebilirsiniz.

 

“Zamansız güneş gözlükleri hangileri?” dediğinizi duyar gibiyiz. Yıllardır görmeye ve kullanmaya alışık olduğumuz, gelecek sezonlarda da mutlaka hayatımızda olacak aynalı camlara, pilot çerçevelere ve leopar desenlere sahip gözlükler, zamansız moda anlayışının birer parçasını oluşturuyor. 2021 güneş gözlüğü trendlerine uygun birçok gözlüğü Eye Connection’da bulabilirsiniz. Renklerden kaçmayın, gözlükleriniz ile dikkat çekin ve elbette güneşin zararlı ışınlarından korunun. Kısacası yepyeni bir görünüme kavuşmaya hazır olun!

 

Güneş Gözlüğü Trendlerine Yakından Bakalım…

2021 güneş gözlüğü trendlerinde renkli camlar ön plana çıkıyor. Yazın tüm renkleri bir araya geliyor ve görünümünüzü güçlendiriyor! Sarılar, turuncular, pembeler ve maviler… Zamansız tasarımlı çerçevelerle desteklenen bu renkli ve göz alıcı camlar sayesinde 2021 yılı modasına siz de uyum sağlayabilirsiniz. Rengarenk camlar ve farklı tasarımlardaki çerçeveleri tercih ederek sadece 2021 yılının değil, tüm zamanların trendini yakalayabilirsiniz.

 

Modası geçmeyen, zamana meydan okuyan güneş gözlükleri ile kişisel gözlük koleksiyonunuzu oluştururken, zamanda yolculuk yapmanız mümkün olacak! Bu yıl da, hemen hemen her stilinize uyum sağlayacak ve bir anda havanızı değiştirecek modellere yer vermenizi öneririz. Çünkü tek bir gözlükle bile ister modern, ister klasik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Birkaç Adımda Stilinizi Tamamlayın

Güneş gözlüğü deyip geçmeyin! Güneş gözlüğünüzün modeli kadar, nasıl kombinlediğiniz ve nasıl taşıdığınız da oldukça önemli. Günlük, düz parçaların oldukça moda olduğu günümüzde, stilinizi güneş gözlüğünüz ile tamamlayın. Yüz ve göz şeklinize göre seçeceğiniz güneş gözlüğü sizi hem UV ışınlarından hem de modanın kuytu köşelerinden koruyacak.

 

Birkaç yıldır hayatımıza giren ve yeni moda akımlarından biri olan “bol kesim” trendinin sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda da karşınıza çıktığını göreceksiniz. Geniş tişörtler, elbiseler ve çantalardan sonra geniş çerçeveli güneş gözlüğü modellerinin de tarzınıza katkısı büyük olacak. Stilinizi bir bütün olarak ele alarak en uygun aksesuarları bir araya getirmeyi unutmayın.