sadsad x
asdasd

EyeConnection-UrunListe-UstBanner.jpg (95 KB)

Kids

Colorful kids of the town wear Eye Connection!

EyeConnection-UrunListe-UstBannerMobil.jpg (97 KB)

Filter
ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Total of 10 products are displayed.

İndirimli Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneşin zararlı ışınlarından gözleri korumak için güneş gözlüklerinde bebek, çocuk ve yetişkin kesime uygun modeller bulunur. İlk altı aydan itibaren bebeklerin de takabileceği güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarını filtreleyerek göze zarar vermesini engeller. Özellikle güneşin tam tepede olduğu öğlen saatlerinde parkta ya da sahil kenarında oyun oynamayı seven çocuklar için güneş gözlüğü kullanımı gerekir. Geniş model skalası ve fiyat alternatifleri ile çocuk güneş gözlükleri kategorisinden ihtiyacınıza uygun olanını bulabilirsiniz.

En İyi Çocuk Güneş Gözlüğü

Çocukların göz sağlığı için önemli aksesuarlardan birisi olan güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Farklı model ve renk seçenekleri ile çocuklar güneş gözlüğü takmaktan zevk alır. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı standartlarda ve boylarda üretilen güneş gözlükleri bulunur. Çocuklar sahil kenarında, parkta, gezerken, okulda ve kısacası dışarıda her an takabilecekleri kaliteli güneş gözlüğü sayesinde ultraviyole ışınlarından korunurlar. Çocuklar için güneş gözlüğü seçilirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu noktalardan en önemlisi güvenilir güneş gözlüğü seçmektir. Çocukların yüzlerine uygun küçük ve UV korumalı gözlük modelleri sayesinde çocuklar öğlen saatlerinde de dışarıda rahatlıkla vakit geçirir. Çocuklara göre gözlük seçimi yaparken hafif modeller tercih edilmelidir. Takıldığında kulak kısmında ve burun kısmında iz yapmayı önlemek için yumuşak aparat bulunan modeller seçilmelidir. Uzun süreli ve güvenli bir kullanım için çocuk güneş gözlükleri kendi saklama kutularında saklanır. Hijyen için ve çocuğunuzun görünümünü zorlaştırmaması için belirli aralıklarda güneş gözlüğü temizlenir.

Çocuk Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocukların keyifle takabileceği pek çok farklı gözlük modeli bulunur. Kız çocuk güneş gözlüğü ve erkek çocuk güneş gözlüğü modelleri renk ve çerçeve bakımından farklılık gösterir. Rengarenk seçenekleri ile çocukların hayal dünyasında diledikleri renkte güneş gözlüğüne sahip olmaları mümkün. Renklerinin yanında modelleri ile de ön plana çıkan kemik güneş gözlüğü ve küçük güneş gözlüğü modelleri arasından çocuklarınızın yüzlerine uygun gözlüğü bulmanız mümkün. Kız çocuk güneş gözlüğü modelleri içinde pembe, mor, kırmızı ve renkli seçenekler mevcut iken, erkek çocuk güneş gözlüğü modelleri arasında mavi, turuncu ve yeşil renkler alternatif oluşturur. Hem kız hem de erkek çocuğu için seçilebilecek renkler arasında beyaz ve siyah bulunur. Çerçeveleri gibi camları da renkli güneş gözlüğü modelleri alternatif olarak tercih edilir. Çocuklar için güneş gözlüğü seçiminde en önemli dikkat edilmesi gereken nokta gözlüğün ağırlığıdır. Çocukların yüzlerinde rahat bir şekilde taşıyabilmeleri için olabildiğince hafif modeller tercih edilmelidir. Özel mat efektli çerçevelere sahip gözlükler sayesinde güneş ışınlarından korunurlar. Çocukların dikkatini çekmesi için ve takmalarını sağlayabilmek için renkli çocuk gözlükleri ideal bir alternatif olur.

Çocuk Güneş Gözlüğü Fiyatları

Çocuk gözlükleri fiyatı belirlenirken bazı noktalar göz önünde bulundurulur. En önemlileri camın, çerçevenin kalitesi ve ürünün dayanıklılığıdır. Uzun süre kullanım sunan hafif çerçevelere ve kaliteli cama sahip güneş gözlüğü modelleri, fiyat-performans olarak değerlendirilir. Çocuğunuza yaptığınız en doğru yatırımlardan birisi çocuğunuzu güneşten koruyacak ve uzun süre kullanım sağlayacak bir güneş gözlüğüne yönelmek olacaktır. Gözlüğün üzerinde bulunan desen, renk kalitesi ve özellikle camı gözlüğün fiyatını etkileyen unsurlar arasındadır. Cam seçerken özellikle UV korumalı olmasına özen gösterilmelidir. Güvenilir güneş gözlüğü seçmek camının kaliteli ve iyi olmasından geçer. Kaliteli ve güvenli güneş gözlüğü sayesinde güneşli alanlarda çocuğunuzu gönül rahatlığıyla koruyabilirsiniz. Çocuk ürünlerinde, üreticiler özellikle ebeveynlerin memnuniyetini en üst sırada tutarlar ve en ideal fiyatı belirlerler.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.