En Popüler Erkek Güneş Gözlüğü Modellerini Keşfedin

En Popüler Erkek Güneş Gözlüğü Modellerini Keşfedin

08.06.2022

2022 yılında da her zaman olduğu gibi bazı erkek güneş gözlükleri, stil yarışında bir adım öne çıkmayı sağlayabilecek ayrıntılara sahip oluyor. Sen de bu sezon erkek güneş gözlüğü modasında en popüler çerçeve, lens ve şekiller hakkında daha fazlasını keşfederek en havalı modellere sahip olabilirsin.

Rengarenk Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri ile Stilini Canlandır

Erkek güneş gözlüğü modası, gittikçe daha eğlenceli ve renkli hale dönüşüyor. Dünya çapında sokak modası trend belirleyicileri veya influencer’lar renkli lenslerden çerçevelere kadar cesur tonlarla boy gösterdikçe gözlük trendleri de değişiyor. Kemik veya bio bazlı plastik gibi çerçeveler, esnek, dayanıklı ve şık yapısını neon tonlarla birleştirerek çeşitli şekillerde karşına çıkıyor. Sen de hippie modasından ilham alan yuvarlak erkek güneş gözlüğü modellerinin plastik mavi, yeşil, sarı ve turuncu gibi dikkat çekici çerçeveleri ile stiline dinamik bir etkiye sahip olabilirsin. Yuvarlak hatlara sahipsen kontrast bir etki yaratmak için kemik çerçeveli renkli modellere de şans verebilirsin. Bu sezon erkek güneş gözlüğü modelleri, renkli lenslerle de hiç olmadığı kadar hareketli ve enerjik. İster ultra hafif vidasız bir çerçeve ister köprülü bir model olsun özel yapım renkli camlar, retro havasıyla hiç olmadığın kadar havalı ve tarz görünmeni sağlıyor.

Polarize Erkek Güneş Gözlüğü

Mikro Çerçeveli En Hafif ve Havalı Erkek Güneş Gözlükleri

2022 yazının belki de en çarpıcı erkek güneş gözlüğü trendlerinden biri mikro ve hafif modeller. 90’lı yılların retro etkisini taşıyan ve 2000’lerin başına atıfta bulunan hafif güneş gözlükleri, oval veya dikdörtgen şeklinde çerçevelerle son derece havalı görünmeyi sağlıyor. Dar erkek kemik güneş gözlüğü modelleri, kaplumbağa desenlerinden klasik siyah çerçevelere uzanan bir yelpazede farklı ten ve saç rengine uygun alternatiflerden oluşuyor. Hafif ve sportif tarzlarıyla dikkat çeken metalik çerçeveler ise oval, yuvarlak veya dikdörtgen gibi farklı tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor. Mikro erkek güneş gözlüğü modelleri, polarize ve şeffaf renkli camlarla buluştuğunda ise 70’lerin retro şık havasına bürünmeni sağlıyor. Plajdan sokaklara ve ofis görünümüne kadar kemik, plastik, metal veya çerçevesiz mikro çerçeveli erkek güneş gözlüğü modelleri ile tarzını bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

En Güzel Güneş Gözlükleri

Klasiklerden Şaşmayanlara Özel Popüler Güneş Gözlükleri

En iyi erkek güneş gözlüğü modelleri her sezon değişse de bazı zamansız klasikler, modasını ve etkisini kaybetmeyen havasıyla bu yaz da gündemdeki yerini koruyor. Klasik kare erkek siyah güneş gözlüğü modelleri, neredeyse herkesin tarzına ve yüz şekline uyum sağlayan havasıyla sezon trendlerinin başında yer alıyor. Erkek modasında adeta bir klasik olan havacı stiller ise avangart köprülü ayrıntılarla ve renkli çerçevelerle birleşerek modern bir geri dönüş yapıyor. Yuvarlak çerçeveli erkek güneş gözlüğü modellerinin değişmeyen havası ise özellikle sokak modasında günlük tarzlarla mükemmel uyumu yakalamanı sağlıyor. Sen de modası hiçbir zaman geçmeyen bir aksesuara yatırım yapmak istiyorsan sezonun öne çıkan klasik kemik, metal veya plastik çerçeveli erkek güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsin.

Sezon modasını takip etmek için trend güneş gözlüklerine yatırım yapmak önemli. Bu doğrultuda her sezon en yeni trendleri kaliteyle buluşturan Eye Connection, modanın ritmini yakalamana destek oluyor. Sen de trendleri yakalamak için popüler ve en iyi erkek güneş gözlüğü modellerini Eye Connection’da bulabilirsin!