En Hafif Güneş Gözlüğü Modelleri Eye Connection 'da !

En Hafif Güneş Gözlüğü Modelleri Eye Connection 'da !

13.05.2022

Güneş gözlüğünün gözünü zararlı ışınlardan koruyabilmesi için sürekli gözünde olması gerek. Fakat burnunda ve kulaklarında ağırlık hissederken güneş gözlüğünü gözünde tutman çok zor. Bu nedenle, Eye Connection’da en hafif güneş gözlüğü modelleri tasarlanır ve üretilir. Hafiflik ve yüksek kaliteli malzemelerin bir araya geldiği güneş gözlüğü modelleri, benzersiz bir kullanım konforu sunar. Dışarıda vakit geçirirken ya da araç sürerken Eye Connection gözlüklerini asla çıkarma ihtiyacı hissetmezsin.

Neden Hafif Güneş Gözlüğü?

Yerçekimi, gözlüklerinin aşağı doğru kaymasının temel nedenidir. Kullandığın güneş gözlüğü ne kadar ağırsa o kadar aşağı kayma eğiliminde olur. Diğer taraftan, taktığın güneş gözlüğü iki kulağın ve burnunda bir basınç oluşturur. Güneş gözlüğünün ağırlığı arttıkça yüzündeki basınç noktalarına uyguladığı kuvvet de artar. Burun pedi ya da sapları ne kadar rahat olursa olsun, ağır bir gözlük cildine temas ettiği noktaları tahriş edebilir. Oysa hafif bir gözlüğü taktığında bazen varlığını bile unutursun. Üstelik çıkardığında burnunun üstünde iz de oluşmaz.

Hafif güneş gözlüğü modelleri, muadilleri olan ağır modellere kıyasla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çünkü, öncelikle hafif tasarımlar darbeler karşısında daha az kuvvetle karşı karşıya kalır. Diğer taraftan, hafif güneş gözlüğü çerçevelere titanyum, paslanmaz çelik ve selüloz asetat gibi yüksek kalitede materyaller kullanılarak üretilir. Kaliteli materyaller, darbelere ve aşınmalara karşı daha yüksek direnç gösterir. Kısaca bahsetmek gerekirse, hafif güneş gözlükleri hem rahat hem de uzun ömürlüdür.

Unisex Güneş Gözlüğü

Hafif ve Kaliteli Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünün ağırlığı, malzeme seçimi ve tasarımla alakalıdır. Örneğin, organik cam ve polikarbonat, mineral cama kıyasla son derece hafiftir. Paslanmaz çelik, titanyum, berilyum, flexon, zilonit, selüloz asetat ve naylon karışımlar, hafif gözlük çerçevesi elde etmek için kullanılan materyaller arasındadır. Diğer taraftan, tasarımdaki bazı detaylara dikkat ederek daha hafif gözlük elde etmek de mümkündür. Örneğin, çerçevesiz ya da yarım çerçeve gözlük modelleri, gözlük camını tümüyle çevreleyen çerçeveye sahip modellere kıyasla az da olsa daha hafiftir.

Eye Connection, kaliteden ödün vermeden hafif gözlükler tasarlar ve üretir. Modellerinde, en kaliteli gözlük lensi materyallerinden biri olan polikarbonat kullanılır. Tüm Eye Connection güneş gözlükleri, UVA ve UVB ışınlarına karşı %100 koruma sunar. Çerçevelerde, tıbbi özellikli paslanmaz çelik, selüloz asetat ve TR90 gibi kaliteli malzemeler tercih edilir. Rengarenk moda güneş gözlüğü için enjeksiyon çerçeve gibi alternatifler öne çıkar. Çerçeve ve camlarda tercih edilen özel kaplamalar, çizilme ve aşınma gibi istenmeyen durumlara karşı koruma sunar.

En Güzel Kadın Güneş Gözlüğü

Uygun Fiyata En İyi Güneş Gözlüğü

Modanın nabzını yakından tutan Eye Connection, son trendleri özgün stili ile bir araya getir. Tasarımlarında kullanım konforunu ön planda tutar. Malzeme seçimi ve işçiliğe büyük önem verir. Kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri, giyim tarzını tamamlayan bir aksesuara dönüşür. Rengarenk tasarımlar, çocuklara gözlük takmayı sevdirir.

Güneş gözlüğü fiyatları, kalitesinden ziyade tasarımcı adı ve marka gibi farklı unsurlarla şekillenir. Malzeme kalitesi ve işçiliğin fiyata katkısı sanıldığından çok daha azdır. Eye Connection, trend güneş gözlüğü tasarımlarını kaliteli malzeme ve işçilik ile buluşturur ve ayrıcalıklı fiyatlara satın almanı sağlar. Dayanıklı ve hafif materyaller kullanılarak üretilen gözlüklerle kullanım konforu ve güvenliğini geri plana atmadan kendi stilini oluşturabilir, bütçeni yormadan sürüş ya da açık hava kullanımları için güneş gözlüğü satın alabilirsin. Retro çift köprülü kadın güneş gözlüğü modellerinden ikonikleşmiş erkek pilot güneş gözlüklerine kadar aradığın her stil Eye Connection’da!