En Hafif Güneş Gözlüğü Modelleri Eye Connection 'da !
13.05.2022

En Hafif Güneş Gözlüğü Modelleri Eye Connection 'da !

Güneş gözlüğünün gözünü zararlı ışınlardan koruyabilmesi için sürekli gözünde olması gerek. Fakat burnunda ve kulaklarında ağırlık hissederken güneş gözlüğünü gözünde tutman çok zor. Bu nedenle, Eye Connection’da en hafif güneş gözlüğü modelleri tasarlanır ve üretilir. Hafiflik ve yüksek kaliteli malzemelerin bir araya geldiği güneş gözlüğü modelleri, benzersiz bir kullanım konforu sunar. Dışarıda vakit geçirirken ya da araç sürerken Eye Connection gözlüklerini asla çıkarma ihtiyacı hissetmezsin.

Neden Hafif Güneş Gözlüğü?

Yerçekimi, gözlüklerinin aşağı doğru kaymasının temel nedenidir. Kullandığın güneş gözlüğü ne kadar ağırsa o kadar aşağı kayma eğiliminde olur. Diğer taraftan, taktığın güneş gözlüğü iki kulağın ve burnunda bir basınç oluşturur. Güneş gözlüğünün ağırlığı arttıkça yüzündeki basınç noktalarına uyguladığı kuvvet de artar. Burun pedi ya da sapları ne kadar rahat olursa olsun, ağır bir gözlük cildine temas ettiği noktaları tahriş edebilir. Oysa hafif bir gözlüğü taktığında bazen varlığını bile unutursun. Üstelik çıkardığında burnunun üstünde iz de oluşmaz.

Hafif güneş gözlüğü modelleri, muadilleri olan ağır modellere kıyasla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çünkü, öncelikle hafif tasarımlar darbeler karşısında daha az kuvvetle karşı karşıya kalır. Diğer taraftan, hafif güneş gözlüğü çerçevelere titanyum, paslanmaz çelik ve selüloz asetat gibi yüksek kalitede materyaller kullanılarak üretilir. Kaliteli materyaller, darbelere ve aşınmalara karşı daha yüksek direnç gösterir. Kısaca bahsetmek gerekirse, hafif güneş gözlükleri hem rahat hem de uzun ömürlüdür.

Unisex Güneş Gözlüğü

Hafif ve Kaliteli Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünün ağırlığı, malzeme seçimi ve tasarımla alakalıdır. Örneğin, organik cam ve polikarbonat, mineral cama kıyasla son derece hafiftir. Paslanmaz çelik, titanyum, berilyum, flexon, zilonit, selüloz asetat ve naylon karışımlar, hafif gözlük çerçevesi elde etmek için kullanılan materyaller arasındadır. Diğer taraftan, tasarımdaki bazı detaylara dikkat ederek daha hafif gözlük elde etmek de mümkündür. Örneğin, çerçevesiz ya da yarım çerçeve gözlük modelleri, gözlük camını tümüyle çevreleyen çerçeveye sahip modellere kıyasla az da olsa daha hafiftir.

Eye Connection, kaliteden ödün vermeden hafif gözlükler tasarlar ve üretir. Modellerinde, en kaliteli gözlük lensi materyallerinden biri olan polikarbonat kullanılır. Tüm Eye Connection güneş gözlükleri, UVA ve UVB ışınlarına karşı %100 koruma sunar. Çerçevelerde, tıbbi özellikli paslanmaz çelik, selüloz asetat ve TR90 gibi kaliteli malzemeler tercih edilir. Rengarenk moda güneş gözlüğü için enjeksiyon çerçeve gibi alternatifler öne çıkar. Çerçeve ve camlarda tercih edilen özel kaplamalar, çizilme ve aşınma gibi istenmeyen durumlara karşı koruma sunar.

En Güzel Kadın Güneş Gözlüğü

Uygun Fiyata En İyi Güneş Gözlüğü

Modanın nabzını yakından tutan Eye Connection, son trendleri özgün stili ile bir araya getir. Tasarımlarında kullanım konforunu ön planda tutar. Malzeme seçimi ve işçiliğe büyük önem verir. Kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri, giyim tarzını tamamlayan bir aksesuara dönüşür. Rengarenk tasarımlar, çocuklara gözlük takmayı sevdirir.

Güneş gözlüğü fiyatları, kalitesinden ziyade tasarımcı adı ve marka gibi farklı unsurlarla şekillenir. Malzeme kalitesi ve işçiliğin fiyata katkısı sanıldığından çok daha azdır. Eye Connection, trend güneş gözlüğü tasarımlarını kaliteli malzeme ve işçilik ile buluşturur ve ayrıcalıklı fiyatlara satın almanı sağlar. Dayanıklı ve hafif materyaller kullanılarak üretilen gözlüklerle kullanım konforu ve güvenliğini geri plana atmadan kendi stilini oluşturabilir, bütçeni yormadan sürüş ya da açık hava kullanımları için güneş gözlüğü satın alabilirsin. Retro çift köprülü kadın güneş gözlüğü modellerinden ikonikleşmiş erkek pilot güneş gözlüklerine kadar aradığın her stil Eye Connection’da!

Blog Son Eklenenler
Gözlük Ölçüsü Nedir ve Gözlük Ölçüsü Nasıl Alınır?
Yüzünüz için doğru boyutta gözlük seçimi yapmak, hem uyum hem de stil için önemlidir. Doğru ölçülerde seçilen bir güneş gözlüğünü uzun yıllar keyifle ve konforla kullanabilirsiniz.
Devamını Oku
23.01.2023
Elmas Yüz Şekline Göre Güneş Gözlüğü Seçimi Nasıl Olmalı?
Elmas şeklinde bir yüz şekline sahipsen ve yüzüme hangi gözlük yakışır diye merak ediyorsan doğru adrestesin. Elmas yüz şekli genellikle pek sık rastlanmayan son derece özel yüz hatlarından oluşur. Dar bir alın, geniş elmacık kemikleri ve sivri bir çene ile öne çıkan bu tip yüz şekline göre gözlük seçmek de zorlu bir macera gibi düşünülebilir.
Devamını Oku
23.08.2022
Göz Sağlığını Korumak İçin Güneş Gözlüklerinin Önemi Nelerdir?
Gözlük kullanımı, gözü çevresel etkenlere karşı korumak için önemlidir. Koruyucu gözlük, gözlerinizi dış etkenlere karşı koruma altına alır. Şeffaf koruyucu gözlükler birçok farklı stile uyum sağlayabilen seçeneklerden oluşur. Özellikle hassas gözlere ve alerjik bir bünyeye sahip olanların sıklıkla tercih ettiği seçenekler arasında yer alır.
Devamını Oku
19.08.2022
Renkli Güneş Gözlükleri İle Yapılacak 5 Farklı Kombin Önerisi
Renkli güneş gözlükleri, stilinizi geliştirmeye yardım ederek kombinlerinizin daha şık görünmesini sağlayabilir. Mümkün olan en iyi görünümü elde etmeniz için gözlüklerinizi kıyafet ve aksesuarlarınızla uyumlu olacak şekilde eşleştirmeniz gerekir.
Devamını Oku
15.08.2022
Çocuklar için Gözlük Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Çocukların yaşadığı göz problemleri için gözlük kullanımı, zorlayıcı bir süreç olabilir. Çocuğun gözlüğe alışması, kabul etmesi ve rahat kullanmaya başlaması zaman alabilir. Bebek ve çocuklar için tercih edilen gözlük modelleri, işlevsel özellikleri sayesinde bu zorlu süreci kolaylaştırmalıdır.
Devamını Oku
12.08.2022
Burun Ameliyatı Sonrası Güneş Gözlüğü Kullanımı Nasıl Olmalı?
Burun ameliyatı geçirdiyseniz, işlemden sonra ne zaman ve nasıl gözlük takabileceğinizi belirlemek biraz zor olabilir. Burun ameliyatı sonrası gözlük kullanımı için geçerli olan en önemli kural cerrahınızı dinlemek ve tavsiyelerine uymaktır.
Devamını Oku
10.08.2022
Yaza Enerji Katacak En İyi Renkli Güneş Gözlüğü Modelleri
Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan renkli güneş gözlükleri stilini tamamlar ve gözlerini güneş ışınlarına karşı iyi bir şekilde korur.
Devamını Oku
08.08.2022
Güneş Gözlüğünü Kaliteli Yapan Özellikler Hangileridir?
Güneşli yaz günlerinin vazgeçilmez kombin parçası, güneş gözlüğü modelleridir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayan bu güneş gözlükleri, kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. Bahar ve yaz aylarında sık tercih edilen güneş gözlüklerinin göz sağlığını koruyabilmesi için belli özellikleri taşıması gerekir.
Devamını Oku
05.08.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.