En Çok Satan Güneş Gözlüklerimizi Biliyor Musun?

En Çok Satan Güneş Gözlüklerimizi Biliyor Musun?

24.05.2021

Güneş gözlükleri hem kadınlarda hem erkeklerde yaz, kış favoriler arasında. Mevsimsiz olan güneş gözlükleri, gözleri güneşin zararlı ışınlarından korurken, tarzını da tamamlıyor. Her sezon değişen modeller ve renkler modaya yön verirken kendini en çok belli eden parçalar haline geliyor. En çok tercih edilen güneş gözlüğü modelleri sezonsal olarak değişse bile her zaman en sevilenler arasında kalan klasik modeller raflardaki yerini koruyor.

Gelin hep birlikte Eye Connection’un en çok satan güneş gözlükleri modellerine bakalım!

1-William

Bizde her model bir hikaye barındırıyor! William ise her dönemde ilham olmaya, ilham vermeye devam ediyor! Renkli dünyasıyla herkese enerji veren William, ilhamını Hipster kültürünün doğum yeri olan Brooklyn / Williamsburg’dan alıyor. Unisex olan modelimiz, herkesin favorisi! Her daim cool görünmenizi sağlayacak William modelimizin en güzel yanı ise, ruhunuzu yansıtabileceğiniz birbirinden farklı renkleri!

En çok tercih edilenler arasında şüphesiz William 1 numarada!

 

2- Benjamin

Yuvarlak gözlükler her dönemin vazgeçilmezlerinden! Özellikle kare ve dikdörtgen yüzler için ideal olan yuvarlak ‘Benjamin’ minimal formu ve özel yapım asetat çerçevesi ile günlük stilin favori parçalarından. Unisex olan güneş gözlüğü modelimiz Benjamin’de de farklı renk seçenekleri mevcut. En çok tercih edilen güneş gözlükleri arasında ilk sıralardaki yerini koruyan Benjamin, bizim de favorilerimizden!

 

 

 

3- Galileo

Her modelimizin bir hikayesi olduğunu William güneş gözlüğümüzde söylemiştik. Sıra Galileo’da! En çok tercih edilen güneş gözlükleri arasına bir diğer Unisex modelimiz Galileo’yu koymak mümkün. Galileo, uzayın sonsuz bilinmezliğinde meraklı ve bir o kadar maceracı ruhumuzu ortaya çıkaran bir ilhamla tasarlandı. Modeli klasik-vintage esintileri taşıyan yumuşak köşeli formu ile modern ve iddialı bir tarzı ortaya koyuyor. Galileo Large ve Galileo Small seçenekleri ile yüz tipine en uygun boyutu bulabilir, ruhunu en iyi yansıtan rengi seçebilirsin!

 

4- Marlow

Renkleriyle etkisi altına alan bir diğer modelimiz Marlow! Kare gözlük severlerin vazgeçilmezi Marlow her yüz ve stile uygun, klasikleşen güneş gözlüklerimizden bir diğeri. Hafif olduğu için herkesin rahatlıkla kullanabildiği bir model.