Anneler Gününe Özel Güneş Gözlükleri

Anneler Gününe Özel Güneş Gözlükleri

28.04.2021

Unutmamamız gereken, özel bir gün geliyor.

Anneler Günü!

Bu sene, anneler günü evlerimizde olduğumuz 9 Mayıs 2021 Pazar. Ve annelerimiz güzel bir sürprizi hak ediyor!

Anneler günü 9 Mayıs hediyesi olarak güneş gözlükleri, gelecek güneşli günlere harika bir hediye önerisi diye düşündük!

Anneler gününe özel güneş gözlüklerinde birbirinden farklı çeşit, renk, model bulabilir, annene en çok yakışacak güneş gözlüğü modelini seçebilirsin! Güneş gözlüğü fiyatları modele, kullanılan cam özelliklerine göre değişmekte. Bu sebeple bütçene uygun güneş gözlüğünü bularak anneler gününe özel günde hediyenle, anneni gülümsetebilirsin!

 

Anneler gününe özel güneş gözlüğü önerisi olarak her daim rengarenk, enerjik, mutlu etmek olan William modellerimizi önermek isteriz. Kutlanan anneler günü'nde, annene yakışacak en güzel rengi tabii ki sen bilirsin! Bu yüzden annene en uygun olan rengi bulman için seni William’ın dünyasına davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

Anneler Gününe Özel Mavi Işık Gözlükleri

 

Bir diğer anneler günü hediye önerisi ise, mavi ışık gözlükleri! Dijital ekranlara her gün daha fazla maruz kaldığımız bugünlerde, mavi ışık gözlüklerinin de güneş gözlükleri gibi annelerinizi mutlu edecek çok güzel bir hediye olduğunu düşündük.

Bugünlerde dijital ekranlarla geçirdiğimiz vakit bir hayli arttı. Bu sebeple dijital cihazların yaydığı zararlı ışınlar göz sağlığımızı etkilemeye devam ediyor. Mavi ışık gözlükleri ise dijital cihazların yaydığı mavi ışığı %30 oranında filtreleyerek gözleri koruyor.

 

 

Son olarak ufak bir anneler günü mesajı da bizden.

Bir günün değil her günün değerlisi olan tüm annelerimiz, iyi ki varsınız!